RD bud wybuduje mieszkania dla młodych

RD bud wybuduje mieszkania dla młodych

Warszawa
Kajtman
Kajtman
My Bemowo
adresWarszawa, Batalionów Chłopskich
inwestorNexity Polska Sp. z o.o.
projektantGiS Architekci Sp. z o.o.
REKLAMA

Już niebawem stołeczny rynek nieruchomości wzbogaci się o kolejne mieszkania, z których połowa objęta jest programem MdM. Francuski deweloper Nexity podpisał właśnie umowę na budowę pierwszego etapu osiedla MY Bemowo przy ul. Batalionów Chłopskich 79 w Warszawie. Rolę Generalnego Wykonawcy powierzono firmie RD bud, wywodzącej się z niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, działającej we Francji od blisko 100 lat.

 

– „Wybór firmy RD bud na Generalnego Wykonawcę MY Bemowo pozwoli nam na uzyskanie wysokiej jakości oraz na terminową realizację inwestycji. W dniu 21 sierpnia 2014 r. podpisaliśmy umowę z wykonawcą i tego samego dnia nastąpiło przekazanie placu budowy. Zgodnie z przyjętym harmonogramem roboty ziemne już się rozpoczęły, a ich finał planowany jest na koniec listopada 2015 r.” – mówi Mariusz Ogrodziński, Dyrektor Techniczny Nexity Polska.

 

Osiedle MY Bemowo będzie realizowane w dwóch etapach. Na początek firma RD bud wybuduje 124 mieszkania w 4-piętrowym budynku. W inwestycji zaprojektowanej przez pracownię GiS Architekci znajdą się lokale o zróżnicowanym metrażu, od 31 do 121 m2. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w obszerne balkony lub tarasy, a w przypadku lokali na parterze – w ogródki. Przyszli właściciele wprowadzą się do swych mieszkań w I kwartale 2016 r.

REKLAMA

 

Osiedle MY Bemowo to miejsce łączące w sobie nowoczesne rozwiązania, młodzieńczą energię i pięknie zaprojektowaną architekturę zieleni. Jednym z kluczowych założeń projektu jest zagwarantowanie nabywcy jak największych możliwości aranżacyjnych. Mieszkańcy będą mieli zatem do dyspozycji wyższą od standardowej szerokość pokoju dziennego, sypialnie o powierzchni co najmniej 9 m2 i łazienki nie mniejsze niż 4 m2. Dzięki możliwości przesuwania ścian działowych mieszkańcy osiedla MY Bemowo będą mieli dowolność w kreowaniu przestrzeni i aranżacji funkcjonalności wszystkich pomieszczeń. Ciekawym rozwiązaniem, w Polsce wciąż jeszcze dość rzadko spotykanym, są mieszkania z dwoma pionami kuchennymi.


Umowa z firmą RD bud obejmuje również 121 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz parking naziemny. Część parterową od strony ulicy Batalionów Chłopskich zajmą dodatkowo kameralne lokale usługowe, zapewniające dostęp do różnego rodzaju usług. W projekcie nie zapomniano również o najmłodszych – ci będą mieli do dyspozycji nowoczesny plac zabaw oraz miejsce na rowery, z którego będą mogli korzystać wszyscy, którzy cenią sobie taką formę aktywnego wypoczynku. Projekt uwzględnia również względy bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wejście na jego teren wyposażone będzie w system wideodomofonowy.

 

– „Każdy projekt, którego realizacji się podejmujemy stanowi dla nas nowe wyzwanie. Do każdego projektu podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem, przykładając wagę do ochrony środowiska i wysokiej jakości świadczonych usług. Nie inaczej będzie w przypadku realizacji pierwszego etapu osiedla MY Bemowo. Inwestor – Nexity Polska Sp. z o.o. – obdarzył nas kredytem zaufania, nie chcemy tego zmarnować. Dlatego dołożymy wszelkich starań, by osiągnąć pełną satysfakcję Klienta, licząc, że Jego pozytywna rekomendacja zaowocuje kolejnymi, ciekawymi zleceniami” – mówi Eric Agnello z firmy RD bud.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA