Rezydencja Naruszewicza oferuje swoim klientom trzy style wykończenia apartamentów pod klucz

Rezydencja Naruszewicza oferuje swoim klientom trzy style wykończenia apartamentów pod klucz

Warszawa
REKLAMA

Wyjątkowy apartamentowiec klasy Premium na warszawskim Starym Mokotowie – Rezydencja Naruszewicza – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferując wyjątkową propozycję wykończenia oraz aranżacji wnętrz. Architekci firmy Platinum Elements proponują wnętrza pod klucz w trzech stylach: awangardowym, tradycyjnym i ekskluzywnym.

 

W najbardziej prestiżowej części starego Mokotowa, u zbiegu ulicy Naruszewicza i Alei Niepodległości, powstaje Rezydencja Naruszewicza - budynek nawiązujący charakterem do luksusowych kamienic Paryża czy Londynu, a zarazem miejsce pełne harmonii, sprzyjające relaksowi i ekologiczne. Rezydencja to luksusowy apartamentowiec, który zapewnia mieszkańcom piękne i przytulne wnętrza, kameralną atmosferę, doskonałą lokalizację oraz liczne praktyczne rozwiązania, m.in. filtrowaną wodę w kranach, wsparcie concierge czy ofertę wykończenia mieszkań pod klucz.


Kupno mieszkania łączy się z koniecznością kompleksowego urządzenia nabytej powierzchni. Dla wielu osób wybór materiałów wykończeniowych, mebli, oświetlenia, armatury, ceramiki, także koordynowania prac ekipy remontowej stanowi duży problem, jest uciążliwe i czasochłonne. Coraz więcej klientów decyduje się na powierzenie tego typu prac specjalistom. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na mieszkania „pod klucz” Rezydencja Naruszewicza zdecydowała się rozszerzyć ofertę kierowaną do swoich klientów i zaoferować im możliwość wykończenia apartamentów w trzech określonych stylach:
awangardowym, tradycyjnym i ekskluzywnym. W ramach współpracy klient otrzymuje autorski i dostosowany do indywidualnych potrzeb projekt mieszkania. Zaletą tego rozwiązania jest także lista oferowanych elementów wyposażenia, które z racji na wynegocjowane, korzystne warunki handlowe są atrakcyjne cenowo. - mówi Maciej Skupiński, Prezes Zarządu Platinum Elements sp. z o.o., firmy zajmującej się projektowaniem i wykończeniem wnętrz Rezydencji Naruszewicza. Platinum Elements jest spółką wchodzącą w skład grupy kapitałowej Platinum Properties Group S.A. będącej jednocześnie inwestorem Rezydencji Naruszewicza.


Każdy z stylów proponowanych przez inwestora został stworzony z myślą o osobach odnajdujących się w różnych estetykach, lecz ceniących piękne i funkcjonalne wnętrza.

REKLAMA


Styl awangardowy skierowany jest do osób preferujących minimalistyczne lecz nietuzinkowe rozwiązania. Projekt wnętrza bazuje na odważnym, nowoczesnym wzornictwie cechującym się prostą formą oraz doskonałą jakością wykorzystanych materiałów. Aranżacja pomieszczeń opiera się na wyrazistych elementach takich jak przemysłowy parkiet, duże kafle z gresu, fragmenty ze szczotkowanej stali oraz aluminium, czy architektoniczne oświetlenie, które sprawiają, że we wnętrzu panuje lekko industrialna atmosfera. Dla stylu awangardowego projektanci proponują zestawienie głębokich stonowanych kolorów szarości i brązu z soczystą żółcią, które dodatkowo podkreślają minimalistyczny charakter wykończenia. Oczywiście wybór końcowej kolorystyki mieszkania zależeć będzie od decyzji klienta.


Styl tradycyjny bazuje na praktycznych rozwiązaniach oraz materiałach nadających mieszkaniu przytulny charakter. Dębowy parkiet na podłodze, ściany w kolorach ciepłej szarości, przestronna kuchnia otwarta na mieszkanie i wygodne meble pokryte miękkimi tkaninami skłaniają do odpoczynku i wprowadzają do wnętrza atmosferę relaksu. Drewniane fornirowane meble są elegancką ozdobą pokoi a jednocześnie spełniają rolę funkcjonalną, pozwalając przechowywać wszystkie niezbędne rzeczy. Dopełnieniem stylu tradycyjnego jest dyskretne, ciepłe oświetlenie, które zostało rozmieszczone na stolikach oraz we wnękach ściennych.


Styl ekskluzywny jest kierowany do osób ceniących ponadczasową elegancję. Podstawą tego sposobu wykończenia jest zestawienie dwóch kolorów: czerni oraz bieli oraz klasycznych form, które sprawiają, że wnętrze zyskuje wytworny charakter. Czerń i biel dominują we wszystkich pomieszczeniach zarówno na podłogach z przyciemnianego oraz wybielanego dębu jak i na frontach mebli wykonanych
z czarnego szkła oraz lakierowanego MDF-u. Subtelnymi elementami zdobiącymi wnętrze są chromowane lampy, białe sztukaterie na ścianach i sufitach oraz stylizowane meble i ozdoby.


Każdy z proponowanych stylów wykończenia może zostać zmodyfikowany i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA