Savills agentem współwyłącznym przy komercjalizacji Garden Plaza

Savills agentem współwyłącznym przy komercjalizacji Garden Plaza

Warszawa
REKLAMA

Savills, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości, został agentem współwyłącznym przy komercjalizacji powstającego na Żoliborzu projektu biurowego Garden Plaza, którego generalnym wykonawcą jest FB Marek Antczak. 

 

Garden Plaza to pierwszy projekt na Żoliborzu łączący nowoczesność i funkcjonalność z rozwiązaniami proekologicznymi. Budynek o powierzchni najmu 8 520 mkw. był projektowany z myślą o certyfikacie BREEAM, potwierdzającym najwyższą jakość środowiska wewnętrznego, efektywność energetyczną i odpowiednie zarządzanie eksploatacją budynku.

 

REKLAMA

„Cieszymy się, że będziemy komercjalizować pierwszy zielony projekt biurowy na Żoliborzu. Przewidujemy, że wkrótce popyt na tego rodzaju powierzchnię biurową na Żoliborzu jeszcze wzrośnie. Żoliborz to atrakcyjna dzielnica mieszkaniowa, ale też doskonała lokalizacja dla firm, które cenią sobie kameralność i zielone otoczenie z licznymi skwerami i parkami. Atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja, w szczególności bliskość autostrady A2 oraz dostępność metra” – mówi Dariusz Karwański, starszy negocjator w Dziale Powierzchni Biurowej Savills.


Biurowiec Garden Plaza będzie składał się z czterech kondygnacji naziemnych oraz garażu podziemnego z miejscami parkingowymi dla ponad 130 pojazdów. W bliskim otoczeniu budynku powstaną także zadaszone stanowiska dla rowerów. W budynku nie zabraknie sklepów, placówki banku, restauracji, przedszkola, ani klubu fitness.

 

Pierwsi najemcy wprowadzą się w II kwartale 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA