PHN podpisał umowę z Savills na komercjalizację czterech nieruchomości

PHN podpisał umowę z Savills na komercjalizację czterech nieruchomości

Warszawa
REKLAMA

Polski Holding Nieruchomości (PHN) zawarł umowę z międzynarodową agencją doradczą Savills na komercjalizację czterech budynków biurowych ze swojego portfolio. Dwa z nich to nowe prestiżowe projekty biurowe.

 

Agencja Savills zajmie się komercjalizacją dwóch powstających budynków, przy ulicy Foksal 10A oraz przy ulicy Rakowieckiej 19,  jak również  będzie odpowiadała za współpracę z obecnymi najemcami i za wynajem pozostałej wolnej powierzchni w budynkach CBB Kaskada i Belvedere Plaza.

 

„Cieszymy się, że wygraliśmy przetarg na obsługę Polskiego Holdingu Nieruchomości w zakresie wynajmu dużej części portfela nieruchomości komercyjnych holdingu w Warszawie. PHN w ostatnich 24 miesiącach przeszedł dużo pozytywnych zmian, a wkrótce będzie prywatyzowany poprzez warszawską giełdę, co – patrząc na ogromny potencjał nieruchomości holdingu – może przyciągnąć uwagę wielu dużych inwestorów. Zadanie, do którego zostaliśmy powołani, będzie mieć bezpośredni wpływ na wartość wynajmowanych nieruchomości, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej wywiązać się z postawionych nam celów i zapewnić wysoki poziom obłożenia powierzonych nam nieruchomości”. – mówi Tomasz Buras, Dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Savills.

REKLAMA


Nieruchomość przy ul. Foksal 10A, jeden z flagowych projektów Polskiego Holdingu Nieruchomości, to prestiżowy kameralny budynek biurowy klasy A w atrakcyjnej lokalizacji, uwzględniający nowoczesne ekologiczne rozwiązania techniczne (certyfikat BREAM). Nowoczesny budynek nawiązujący stylem do art deco będzie oferował 3,271 m2 powierzchni biurowych. Budynek zostanie oddany do użytku na wiosnę 2014 roku.

 

Projekt przy ul. Rakowieckiej 19, o powierzchni 1,820 m2, zlokalizowany na prestiżowym Starym Mokotowie, to elegancki, kameralny budynek biurowy zachowujący wyjątkowy historyczny charakter. Budynek został wybudowany w dwudziestoleciu międzywojennym i jest pod ochroną konserwatora zabytków. W chwili obecnej jest w trakcie remontu i zostanie oddany do użytku w 2013 roku.


Centrum Bankowo-Biurowe
Kaskada przy Al. Jana Pawła II 12 o powierzchni 14,000 m2 oraz Belvedere Plaza przy ul. Belwederskiej 23 o powierzchni 683 m2 to dwa dobrze rozpoznawalne, doskonale zlokalizowane budynki w Warszawie. Oba budynki zostały wybudowane pod koniec lat 90-tych, ale dzięki przeprowadzonym w ostatnich latach modernizacjach, wciąż stanowią atrakcyjną propozycję dla najemców. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA