REKLAMA
Polski Holding Nieruchomości S.A.

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Artykuły o Polski Holding Nieruchomości S.A.

Przy wieżach Sea Towers w Gdyni powstanie luksusowy kompleks apartamentowo-usługowy [WIZUALIZACJE]
Szykuje się nowa, duża inwestycja w centrum Gdyni. W sąsiedztwie wież Sea Towers zostanie wybudowany luksusowy kompleks apartamentowo-usługowy z widokiem na morze i zatokę.
Podczas MIPIM 2024 Warszawa będzie promować 7 działek inwestycyjnych
Warszawa zaprezentuje na arenie międzynarodowej aktualne inwestycje oraz potencjał i perspektywy dalszego rozwoju. W dniach 12-15 marca 2024 r. już po raz 33. odbędą się w Cannes we Francji targi MIPIM, na których miasto przedstawi swoją ofertę.
Polski Holding Nieruchomości wchodzi na rynek fotowoltaiki
Polski Holding Nieruchomości inwestuje w odnawialne źródła energii rozwijając nową linię biznesową tj. segment fotowoltaiczny. Pierwsza farma o niemal 28 MW mocy zainstalowanej powstanie przy miejscowości Owińska w gminie Czerwonak w Wielkopolsce. Firma otrzymała warunki przyłącza planowanej instalacji OZE do sieci elektroenergetycznej, kluczowy dokument, warunkujący przeprowadzenie inwestycji.
Hillwood i PHN S.A. coraz bliżej realizacji nowej, wielkiej inwestycji na Dolnym Śląsku
Spółka z Grupy Hillwood i Polski Holding Nieruchomości S.A. (PHN S.A.) planują utworzenie wspólnego podmiotu odpowiedzialnego za realizację nowej, wielkiej inwestycji w województwie dolnośląskim.
PHN S.A. rozpoczyna budowę biurowca VENA w Warszawie [WIZUALIZACJE]
VENA to nowoczesny, zrównoważony ekologicznie i kameralny biurowiec klasy A, którego budowa ruszy wkrótce na warszawskiej dzielnicy Wola. Prace budowlane będą trwały 2 lata. Szacunkowy koszt inwestycji to ok. 200 mln zł.
Kompleks biurowy Skysawa nową, wspólną siedzibą Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego
Pracownicy PKO Banku Polskiego rozpoczęli przeprowadzkę do nowej siedziby w kompleksie biurowym Skysawa przy ul. Świętokrzyskiej 36 w Warszawie. Polski Holding Nieruchomości S.A. zawarł z PKO Bank Polski długoterminową umowę najmu całej powierzchni w położonym w centrum Warszawy biurowcu SkySawa. Umowa najmu dotyczy około 35 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.
PHN S.A. kończy ważny etap budowy osiedla Łan we Wrocławiu [ZDJĘCIA + WIZUALIZACJE]
Polski Holding Nieruchomości z sukcesem rozwija działalność w segmencie budownictwa mieszkaniowego na kolejnym regionalnym rynku. Na szczycie jednego z budynków Osiedla ŁAN we Wrocławiu zawisła właśnie symboliczna wiecha, co oznacza, że został zakończony etap robót konstrukcyjnych, a generalny wykonawca rozpoczyna prace wykończeniowe elewacji i roboty instalacyjne. Ponad 170 mieszkań zostanie oddanych do użytkowania w I półroczu 2024 r.
PHN S.A. wybuduje na warszawskiej Woli nowy biurowiec VENA [WIZUALIZACJE]
PHN S.A. planuje budowę nowego, kilkupiętrowego biurowca VENA w Warszawie. Nowy budynek uzupełni dwuetapowe osiedle Vis a Vis Wola obejmujące prawie 500 mieszkań. Obiekt o powierzchni około 15 tysięcy metrów kwadratowych może pomieścić kilkadziesiąt firm. Będzie gotowy za dwa lata.
Amerykańska firma Hillwood i Grupa PHN zrealizują wspólnie wielką inwestycję na Dolnym Śląsku
Hillwood Polska (polski oddział amerykańskiej firmy Hillwood) i Polski Holding Nieruchomości S.A. planują zrealizować wspólnie nową, wielką inwestycję logistyczną na Dolnym Śląsku.
Biurowiec INTRACO Prime w Warszawie z certyfikatem BREEAM "Final" na poziomie Excellent [FILM + ZDJĘCIA]
Budynek INTRACO Prime umocnił swoją pozycję na polu zrównoważonego budownictwa. Obiekt, z wynikiem 80,4% punktów, otrzymał certyfikat BREEAM "Final" na poziomie Excellent. Oznacza to podwyższenie wyniku certyfikacji uzyskanego na etapie projektowym. W dwóch kategoriach tj. za transport oraz gospodarkę wodą budynek otrzymał maksymalną notę 100%, a za rozwiązania ekologiczne – 90%.
NIP5252504978
REGON142900541
WWW
Al. Jana Pawła II 12
00-124
Warszawa

Opis

Polski Holding Nieruchomości (PHN) jest jednym z największych w Polsce podmiotów w sektorze nieruchomości komercyjnych pod względem wartości portfela. Portfel Grupy obejmuje około 155 wydzielone biznesowo aktywa nieruchomościowe o wartości ok. 3,2 mld zł. Działalność PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi i Wrocławiu. Spółka ma wieloletnie doświadczenie w sektorach: biurowym, handlowym i logistycznym, zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów inwestycyjnych. Od 13 lutego 2013 roku PHN jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka realizuje nowoczesne projekty komercyjne samodzielnie oraz we współpracy z wysokiej klasy partnerami o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej. Inwestycje firmowane przez PHN odznaczają się ponadczasową architekturą i dbałością o jakość. Spełniają najbardziej wyśrubowane standardy, dzięki czemu trafiają w gusta najbardziej wymagających klientów.
REKLAMA