Shaolin Sushi & Wok w Eurocentrum Office Complex

Shaolin Sushi & Wok w Eurocentrum Office Complex

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Z początkiem lutego br. ofertę gastronomiczną Eurocentrum uzupełni nowa restauracja. Popularna, warszawska restauratorka – Carol Barbara Firley, otworzy w budynku swój lokal serwujący dania azjatyckie – sushi, kuchnię tajską i chińską – pod szyldem Shaolin Sushi & Wok.
Kompleksowa oferta usług Eurocentrum, w skład której obecnie wchodzą m.in.: kawiarnia i bistro, salony fryzjerski i pielęgnacji paznokci, gabinet fizjoterapii, apteka, pralnia, drogeria, sklep spożywczy czy profesjonalny concierge, zostanie już niebawem uzupełniona o kolejny lokal gastronomiczny.
W pierwszych dniach lutego na terenie Eurocentrum Office Complex rozpocznie działalność restauracja Shaolin Sushi & Wok. Lokal znajdujący się w ciągu handlowym na parterze Eurocentrum, naprzeciwko kawiarni, będzie serwował przede wszystkim sushi, ale także dania kuchni chińskiej i tajskiej. Ponadto klienci będą mogli skosztować doskonałych herbat oraz zamówić pełną gamę alkoholi od piwa po alkohole wysokogatunkowe. Oferta restauracji będzie zapewniała catering do biura i domu, a dla stałych klientów lokal zapewni specjalne karty z rabatem (srebrne lub złote). Także z okazji otwarcia goście mogą spodziewać się atrakcyjnych rabatów oraz niespodzianek.
REKLAMA
W Shaolin Sushi & Wok w porze obiadowej serwowane będą zestawy lunchowe zarówno sushi, jak i kuchni chińskiej, w bardzo przystępnych cenach. Ponadto restauracja zaoferuje specjalne udogodnienia i atrakcje dla rodzin z dziećmi. W Shaolin Sushi & Wok wszystkie dania kuchni chińskiej przygotowywane będą pod okiem profesjonalnego szefa kuchni pochodzącego z Chin, z bardzo dużym doświadczeniem. Restauracja na terenie Eurocentrum będzie działać siedem dni w tygodniu.
Nowy lokal zajmie 142 mkw. powierzchni na parterze Eurocentrum. Za koncept gastronomiczny odpowiada Carol Barbara Firley, znana warszawska restauratorka, właścicielka m.in. „Jadło na Żelaznej”.
Eurocentrum Office Complex jest flagową inwestycją Capital Park realizowaną w oparciu o strategię „Biuro Plus” zakładającą tworzenie najwyższej jakości biur, uzupełnionych o wachlarz usług dedykowanych najemcom. „Biuro Plus” jest kompleksową odpowiedzią na zmieniające się potrzeby firm – najemców powierzchni biurowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA