Warszawa: Słowiańska 25, czyli miks apartamentów i lokali komercyjnych na Marymoncie Kaskadzie od Gemmy Inwestycje źródło: materiały inwestora

Warszawa: Słowiańska 25, czyli miks apartamentów i lokali komercyjnych na Marymoncie Kaskadzie od Gemmy Inwestycje

WIZUALZIACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Budynek przy alei Słowiańskiej będzie gotowy w przyszłym roku. Warszawski deweloper oferuje ponad 30 lokali. Większość jest przeznaczona na mieszkania, a pozostałe na funkcje biznesowe. Na dachu obiektu znajdą się panele fotowoltaiczne, a w garażu będzie można naładować samochód elektryczny.
Gemma Inwestycje Sp. z o.o. poszerzyła swoją ofertę o inwestycję realizowaną przy al. Słowiańskiej 25 na warszawskim Marymoncie Kaskadzie w dzielnicy Bielany. Budowa rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku, a lokale mają być gotowe do użytku w IV kwartale 2020 r.
materiały inwestora
Słowiańska 25 to pięciopiętrowy budynek o zróżnicowanej funkcji. Znajdzie się w nim 20 apartamentów z balkonami: po 10 dwu- (39-42 mkw.) i trzypokojowych (54-66 mkw.). Ofertę uzupełni 15 lokali o charakterze komercyjnym o powierzchniach ponad 70 mkw. z możliwością odpisania 23% VAT. Nabywcy mogą łączyć na każdej kondygnacji oba lokale. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,75 m (na parterze 5 m). Deweloper zaplanował garaż podziemny z zabezpieczeniem dostępu do ładowania samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie, windę, rowerownię, wózkownię, a na dachu – panele fotowoltaiczne.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe domy na Bielanach

Nowa inwestycja mieszkaniowa powstanie także w innej części Bielan. Jak informowaliśmy w czerwcu, Develia S.A. (poprzednio LC Corp S.A.) wprowadził do sprzedaży osiedle Rokokowa Residence. Złoży się na blisko 20 piętrowych budynków podzielonych na siedem typów.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA