365 dni bez czynszu

365 dni bez czynszu

wielkopolskie
REKLAMA

Od nowego roku rachunki przeważnie rosną. Kalbud Deweloper proponuje ich zmniejszenie. A to wszystko w ramach świątecznej promocji „Mieszkaj rok za darmo”, dzięki której 12 miesięczny czynsz pozostaje w kieszenie mieszkańców.

 

Oferta jest limitowana i obowiązuje do 15 stycznia 2012 roku. Każdy, kto do tego dnia kupi mieszkanie u dewelopera, przez 12 miesięcy nie będzie się martwił czynszem. Promocja dotyczy inwestycji przy ulicy Grudzińskiego w Swarzędzu oraz Osiedla Kalinowego w Rokietnicy.

REKLAMA

 

Osiedle Kalinowe leży na północ od Poznania, w bliskiej odległości od centrum Rokietnicy. - Nasze osiedle pełni rolę małego miasteczka. Posiada pełną infrastrukturę z punktami usługowo-handlowymi, apteką i przychodnią NFZ - mówi Tomasz Wnuk, dyrektor ds. handlowych w firmie Kalbud Deweloper. Dla najmłodszych lokatorów powstało przedszkole i plac zabaw. Deweloper zadbał też o najdrobniejsze szczegóły, jak na przykład automatyczne nawadnianie trawników czy podziemne śmietniki. Osiedle Kalinowe jest już zamieszkałe przez prawie 400 rodzin. Na kolejne czeka kilkanaście gotowych do odbioru mieszkań i to właśnie do nich skierowana jest świąteczna promocja.

Natomiast druga inwestycja, w której przez rok można nie płacić czynszu, powstaje w centrum Swarzędza przy ul. Grudzińskiego 7. W IV kwartale 2012 roku oddanych do użytku zostanie 116 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 28 do 67 m kw. Cena rozpoczyna się od 4.800 złotych brutto za m kw. W podziemiu znajdzie się dwupoziomowa hala garażowa oraz piwnice, a na parterze nie zabraknie punktów handlowo-usługowych. Kalbud Deweloper zadba również o małą architekturę. Powstaną tereny zielone, oświetlenie czy plac zabaw. Po oddaniu inwestycji do użytku, nowi mieszkańcy, którzy skorzystali z promocji „Mieszkaj rok za darmo” nie będą musieli płacić czynszu przez kolejne 12 miesięcy. Kalbud Deweloper zrobi to za nich.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA