II etap na Osiedlu Wiosennym

II etap na Osiedlu Wiosennym

wielkopolskie
REKLAMA

W Zalasewie, przy ulicy Transportowej rozpoczęły się prace związane z budową II etapu inwestycji. W jego ramach powstanie dwadzieścia lokali mieszkalnych w domach jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.


Budowa Osiedla Wiosennego rozpoczęła się w lutym tego roku. W etapie I powstało 20 mieszkań, z których 18 znalazło już swoich właścicieli. Z kolei w rozpoczętym właśnie etapie II wybudowane zostanie kolejne 20 lokali mieszkalnych. Tym samym do sprzedaży trafiły już domy o powierzchniach 74,97, 82,88 oraz 93,05 mkw. – Obecnie trwają prace związane z realizację fundamentów II etapu. Następnie rozpoczniemy murowanie ścian parteru i montowaniem stropów – mówi Tomasz Palacz, prezes zarząd spółki Planetbud Development. Jednocześnie dalej trwa realizacja etapu I. Pojawiły się już schody, krokwie na dachach, a w najbliższych dniach zostanie położona dachówka.

REKLAMA


Wszystkie mieszkania na Osiedlu Wiosennym podzielone są na strefę dzienną, obejmującą kuchnię i salon oraz strefę nocną, w skład której wchodzą trzy sypialnie i łazienka. Każdy lokal posiada osobne wejście, które jest gwarancją prywatności, a tym samym komfortu mieszkania. W standardzie wykończenia znalazły się między innymi dachówka ceramiczna, piec dwufunkcyjny z zasobnikiem czy rolety zewnętrzne. Lekka nowoczesna architektura, spójnie wkomponowana w zieloną okolicę to dobra propozycja dla osób chcących uciec od zgiełku wielkiego miasta. Dodatkowo dużym atutem są atrakcyjne ceny mieszkań drugiego etapu, które zaczynają się od 325 tys. zł brutto.


Zalasewo to prężnie rozwijająca się miejscowość położona na terenie gminy Swarzędz. Tuż obok osiedla powstaje szkoła podstawowa. Z istniejących w pobliżu udogodnień dla mieszkańców należy wspomnieć o gimnazjum, punktach handlowo-usługowych czy przystanku komunikacji miejskiej. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu wolnego mogą skorzystać z licznych dróg rowerowych oraz ścieżek spacerowych w pobliskim lesie. Z kolei zmotoryzowani mogą dojechać do oddalonego o 12 km Poznania w zaledwie kilkanaście minut.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA