DODAJ

Kameralne osiedle Nowy Jasin powstaje między Swarzędzem a Poznaniem

Mieszkania i domy / Jasin
Kameralne osiedle Nowy Jasin
Kajtman
2019-09-20 12:34:43
Powiat poznański wzbogaci się o nową, kameralną inwestycję w Jasinie, niewielkiej miejscowości między Swarzędzem a Poznaniem. Osiedle Nowy Jasin, na które będą składać się domy od 59 do 91 mkw. trafiło do sprzedaży, rozpoczęto też prace budowlane. Inwestorem jest firma Greenbud Development.

Osiedle Nowy Jasin realizowane przy ulicy Wrzesińskiej to zespół domów w kameralnej zabudowie o zróżnicowanych metrażach. I etap projektu zakłada dwa warianty architektoniczne lokali. Pierwsze z nich to 12 domów, o powierzchni 89 i 91 mkw. z dwoma miejscami postojowymi oraz w opcji z ogrodem do 90 mkw. Drugie zaś to 16 domów o powierzchni 59 lub 63 mkw., do których przypisano indywidualne garaże oraz w większości ogrody nawet do 181 mkw. Ceny rozpoczynają się od 309 tys. zł brutto. 

Domy o powierzchni ponad 90 mkw. zostały podzielone na przestrzeń dzienną i nocną. Na parterze umieszczono salon z aneksem kuchennym oraz łazienką. Na pierwszym piętrze zaplanowano dwie sypialnie, łazienkę i balkon, taki sam układ może znaleźć się na drugiej kondygnacji. – Dzięki funkcjonalnemu rozmieszczeniu pomieszczeń, do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą aż cztery sypialnie. Nawet większe rodziny mogą mieć pewność, że każdy z jej członków znajdzie dla siebie komfortowe miejsce – mówi Kinga Błaszkowiak, specjalista ds. sprzedaży i marketingu Greenbud Development.

Propozycję dewelopera uzupełniają domy 59 i 63 mkw. oferujące duże możliwości aranżacyjne. Parter zajmie garaż wraz z pomieszczeniem gospodarczym. I piętro pełni funkcję dzienną – znajduje się tam salon z aneksem kuchennym i łazienką. II piętro to funkcja nocna – dwie sypialnie oraz łazienka, a także balkon. Greenbud Development proponuje budynki w prostej formie i klasycznych kolorach w odcieniach czerni oraz bieli. Prace budowlane w I etapie już się rozpoczęły, a deweloper planuje systematycznie rozwijać osiedle, razem z infrastrukturą i małą architekturą. W III etapie powstanie również duży plac zabaw – z myślą o najmłodszych.

Otoczenie ulicy Wrzesińskiej w Jasinie wyróżnia się niską zabudową jednorodzinną, stanowiącą gwarancję ciszy i spokoju. Najbliżej położone miasto – Swarzędz – oddalone o 3 km zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz edukacyjne (Centrum Handlowe ETC, apteki, szkoły podstawowe czy przedszkola i żłobki). W niespełna 15 minut można też dojechać do Poznania, stolicy Wielkopolski. 

Źródło: materiały prasowe