Skaland zrealizuje Świerkową Polanę III

Skaland zrealizuje Świerkową Polanę III

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Firma Skaland wprowadziła do sprzedaży kolejny etap swojej podpoznańskiej inwestycji w Robakowie. Na Świerkowej Polanie III powstanie łącznie 110 mieszkań. Oddanie pierwszych lokali do użytku przewidziane jest na początek 2015 roku.

 

Świerkowa Polana III to kontynuacja osiedla, które przebojem zdobyło rynek podpoznańskich mieszkań w roku 2011. Inwestycja od samego początku cieszyła się ogromną popularnością ze względu na funkcjonalność przyjętych rozwiązań, duże ogródki i atrakcyjne ceny nieruchomości. W ubiegłym roku klucze do 84 lokali z własnym ogrodem trafiły w ręce nowych właścicieli. W realizowanym obecnie etapie deweloper oferuje mieszkania o powierzchni od 69 do 90 mkw. – Prócz trzech funkcjonalnych pokoi, aneksu kuchennego i dwóch łazienek, w skład mieszkania wchodzi obszerne poddasze o powierzchni użytkowej ok. 22 mkw. Oferujemy je klientom w dwóch wygodnych opcjach, czyli do adaptacji własnej oraz w wersji wykończonej, która razem daje powierzchnię ponad 90 mkw. – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. Mieszkania dostępne są już od 259.000 zł brutto. Dodatkowo, wliczone w cenę, do każdego z lokali przyporządkowane są dwa miejsca postojowe. Innowacją w standardzie deweloperskim oferowaną przez firmę Skaland jest wyposażenie każdej z nieruchomości w nowoczesny system Fibaro. Rozwiązanie to zapewnia pełną swobodę zdalnego sterowania domowymi urządzeniami za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak tablet czy smartfon.


Architektura wprowadzonej do sprzedaży inwestycji zainspirowana została najlepszymi wzorcami skandynawskiego stylu, z wykorzystaniem naturalnych surowców jakimi są drewno świerkowe i modrzewiowe. Same budynki zostaną harmonijnie wkomponowane w otaczającą przestrzeń, tak by powstała bezpieczna i wygodna enklawa dla całej rodziny. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zrealizowany już zamykany plac zabaw, do którego klucze mają tylko mieszkańcy Świerkowej Polany. 

REKLAMA


Niewielkie i zaciszne Robakowo ze względu na swoje położenie, nadaje kameralny charakter inwestycji firmy Skaland. Okoliczne tereny obfitują w bogactwo walorów przyrodniczych i zdrowy mikroklimat. Leżące nieopodal Robakowa Zamek i Arboretum w Kórniku, Jezioro Kórnickie z nową przystanią, plażą oraz unikatowy zespół pałacowy w Rogalinie, to idealne propozycje na niedzielny relaks lub wycieczkę. Dodatkowo bliskość Poznania położonego od Robakowa zaledwie o 15 km zapewnia wszelkie miejskie atrakcje. Mowa tu między innymi o zapleczu w postaci kompleksu centrów handlowych z M1, Ikea i OBI, które stanowi doskonałe dopełnienie rozwijającej się podmiejskiej sypialni, jaką niewątpliwie staje się Robakowo.

 

Świerkowa Polana III to niejedyna inwestycja w ofercie firmy Skaland. Deweloper posiada również domy w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Koninko. W planach inwestycyjnych przewidziane jest poszerzenie oferty mieszkaniowej w Koninku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA