Robakowo przyciąga jesienią

Robakowo przyciąga jesienią

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Jesienna aura za oknem sprawia, że liczne podmiejskie osiedla ukazują się w nowej, wielobarwnej odsłonie. By wyciągnąć Poznaniaków za miasto, deweloperzy kuszą promocyjnymi cenami. Mieszkanie z jesiennym rabatem oferuje również firma Skaland.

 

Robakowo, to niewielka i zaciszna miejscowość zlokalizowana zaledwie kilkanaście minut drogi od Poznania. Na obrzeżach osady, z dala od zgiełku powstaje drugi etap osiedla mieszkaniowego Świerkowa Polana.  – Zachęcamy Poznaniaków, by zdecydowali się na wybór mieszkania za miastem i poznali walory jesiennej przyrody Robakowa i okolic. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową, w której mieszkanie z ogrodem na osiedlu Świerkowa Polana II można nabyć już za 235 tys. brutto. – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. – Dodatkowo w standardzie deweloperskim każdy lokal wyposażony jest w instalację inteligentnego mieszkania, która umożliwia zdalne sterowanie urządzeniami elektrycznymi przy użyciu telefonu komórkowego, komputera czy iPada – dodaje Swoboda.

REKLAMA


Pomimo swego kameralnego charakteru w samym Robakowie znajdziemy wszystko co niezbędne do życia, w tym szkołę kościół i sklepy. Jego okolice to także wspaniałe miejsce do odpoczynku. Lasy, łąki, jezioro kórnickie, zespół pałacowy w Rogalinie czy Zamek w Kórniku stwarzają możliwość ucieczki od miejskiego zgiełku i różnych form relaksu.


Świerkowa Polana II to inwestycja, w której dostępne są mieszkania 3 oraz 4- pokojowe. Na dwóch poziomach i powierzchni od 64 do 72 mkw. znajduje się salon, kuchnia, dwie łazienki i dwie lub trzy sypialnie. Cechą wyróżniającą inwestycję jest to, że każdy lokal ma własny ogródek i dwa miejsca parkingowe. - Realizowane w obecnym etapie budynki częściowo są już ocieplone i zadaszone. Zamontowana jest stolarka okienna i wykonane niektóre prace instalacyjne – mówi Tadeusz Kaczmarek, dyrektor Techniczny Skaland. – Zgodnie z harmonogramem prac jeszcze przed zimą planujemy zamknąć budynki i prowadzić w nich prace wykończeniowe – dodaje Tadeusz Kaczmarek.


Inwestor w drugim etapie osiedla przewiduje realizację łącznie 140 mieszkań. Część z lokali przystosowanych będzie do prowadzenia działalności handlowo-usługowej. Ponadto firma Skaland zadba o pełną infrastrukturę osiedla z drogą, miejscami parkingowymi, oświetleniem oraz placem zabaw dla dzieci. Pierwsze klucze do mieszkań nowi właściciele odbiorą już wiosną 2013 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA