Wielofunkcyjny Manu Park w Łodzi ma kredyt na budowęźródło: materiały inwestora

Wielofunkcyjny Manu Park w Łodzi ma kredyt na budowę

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
142 mieszkania i 10 lokali usługowych powstaje w budynku wielorodzinnym Manu Park w Łodzi. Real Development Group, we współpracy z firmą doradczą Upper Finance, pozyskał finansowanie na realizację inwestycji.
Manu Park to wielofunkcyjny budynek powstająca przy ul. Ogrodowej w samym sercu Łodzi. Dzięki wyjątkowej lokalizacji obiekt oferować będzie dogodny dostęp do szeregu atrakcji, m.in. w centrum handlowo-kulturalnym Manufaktura, w Muzeum Sztuki MS2, w Pałacu Izraela Poznańskiego i przy ulicy Piotrkowskiej. Unikatowe położenie vis a vis Parku Staromiejskiego stwarza możliwość rekreacji oraz sportowych aktywności na świeżym powietrzu. Cała okolica jest przykładem udanego połączenia starej architektury z nowymi inwestycjami, które świetnie wpisują się w rewitalizowaną przestrzeń.  
Tworzymy jedną z najbardziej spektakularnych inwestycji w łódzkim Śródmieściu. Dzięki doskonałej lokalizacji i wyjątkowej architekturze Manu Park stanie się wkrótce nowym symbolem i wizytówką tej części miasta. Dostrzegają to nasi klienci, o czym świadczy m.in. rekordowy poziom 90 zarezerwowanych mieszkań w pierwszym tygodniu sprzedaży. Na obecnym etapie dostępne są już ostatnie wolne lokale. Dzięki pozyskanemu we współpracy z Upper Finance finansowaniu możemy w optymalny sposób wykorzystać środki, jakimi dysponujemy na realizację tej inwestycji i kolejnych projektów w naszym portfolio – zapewnia Tomasz Świeboda, prezes Real Development Group.
Projekt Manu Park został stworzony przez pracownię Design Lab Group, która zdołała doskonale połączyć funkcjonalność i najnowsze rozwiązania architektoniczne z dbałością o detale i estetykę. 142 mieszkania i 8 lokali zaprojektowanych zostało na 6 kondygnacjach, dodatkowo projekt posiada 2 lokale użytkowe usytuowane na parterze. Nowoczesna bryła zapewnia maksymalne doświetlenie większości budynku, co ma ogromne znaczenie dla przyszłych mieszkańców. Atrakcyjność inwestycji podnoszą duże przeszklenia, przestronne loggie dostępne już od pierwszego piętra oraz tarasy na dachu z panoramą miasta. 
REKLAMA
Real Development Group specjalizuje się w przygotowaniu i prowadzeniu inwestycji mieszkaniowych. Spółka prowadzi także działalność inwestycyjną, organizuje finansowanie inwestycji, sprawuje nadzór budowlany i pełni rolę inwestora zastępczego. Zajmuje się również doradztwem inwestycyjnym, a także analizami rynku nieruchomości, w szczególności rynku pierwotnego. W oparciu o doświadczenie wysoko wykwalifikowanych członków zespołu, Real Development Group oferuje profesjonalną obsługę procesu inwestycyjnego na wszystkich jego etapach, począwszy od wyboru gruntu, przez uzyskanie niezbędnych zezwoleń, przygotowanie projektu, a zakończywszy na realizacji i sprzedaży inwestycji.
Grupa Upper Finance jest niezależną polską firmą działającą na rynku doradztwa kapitałowego i strategicznego. Upper Finance pracuje dla największych inwestorów, deweloperów oraz instytucji finansowych. Specjalizuje się w transakcjach kapitałowych oraz pozyskiwaniu finansowania dłużnego. Rocznie firma pozyskuje swoich klientów ponad 1 mld zł finansowania. Od początku swojej działalności pozyskała ponad 12 mld zł.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA