Kolejne biura i apartamenty na Ołtaszynie już w planachźródło: UM Wrocławia

Kolejne biura i apartamenty na Ołtaszynie już w planach

Wrocław
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Deweloper, który zrealizował już jedną inwestycję mieszkaniową na Ołtaszynie, chcę wybudować budynek wielofunkcyjny przy skrzyżowaniu ulic Strachowskiego, Agrestowej, Zwycięskiej i Obrońców Poczty Gdańskiej.
Wrocławska firma Corp Development Sp. z o.o. złożyła 28 grudnia wniosek o pozwolenie na budowę przy ul. Strachowskiego budynku usługowo-biurowego z apartamentami, garażem wielostanowiskowym i infrastrukturą towarzyszącą. Obiekt ma powstać na działce nr 3/5 o powierzchni ponad 2,6 tys. mkw.
UM Wrocławia
Projekt architektoniczny przygotowała Dorota Szlachcic z ArC2 Fabryka Projektowa Sp.z o.o. Obie firmy współpracowały już przy zrealizowanym osiedlu Park Ołtaszyn III, zlokalizowanym przy ul. Ułańskiej.
W dwóch czterokondygnacyjnych budynkach znajduje się dwanaście mieszkań o powierzchni od 39 do 93 mkw. Obiekty są połączone ze sobą podziemną halą garażową.
fot. alsen strasse 67
fot. alsen strasse 67

Po sąsiedzku dwie inne inwestycje w budowie

REKLAMA
Po tej samej stronie skrzyżowania co planowany budynek wielofunkcyjny, znajdują się jeszcze dwie inwestycje deweloperskie. CTE Investments realizuje przy Agrestowej osiedle Ołtaszyn. W ramach niego powstanie sześć domów jednorodzinnych o pow. 150 mkw. każdy z ogrodami o pow. do 400 mkw. Deweloper wyznaczył termin realizacji na 30 lipca 2018 roku.
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Przy Strachowskiego natomiast powstaje Rezydencja Ołtaszyn. W dwupiętrowym budynku znajdzie się dwadzieścia mieszkań o powierzchni od 30 do 64 mkw. Dostępne będą lokale 1-, 3-, a przede wszystkim 2-pokojowe. Mieszkania będą wyposażone w balkony bądź tarasy, a na drugim piętrze – także w antresole.
Parter zostanie przeznaczony pod osiem lokali handlowo-usługowych o pow. od 61 do 214 mkw. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych jedenaście miejsc parkingowych naziemnych i 29 w garażu podziemnym. Na terenie kompleksu znajdzie się również plac zabaw.
fot. investphoto.pl
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA