Wrocław: Uno – na Ołtaszynie wyrasta multifunkcyjny obiekt źródło: materiały inwestora

Wrocław: Uno – na Ołtaszynie wyrasta multifunkcyjny obiekt

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Prawie 20 lokali biurowych i usługowych oraz niespełna 30 mieszkań, w tym część z antresolą – to powstaje pomiędzy ulicami Pigwową a Strachowskiego. Wrocławski deweloper Neocity Development odda je do użytku z początkiem przyszłego roku.
Neocity Development Sp. z o.o. Sp. k. dostał w kwietniu ubiegłego roku (po czterech miesiącach) pozwolenie na budowę przy ul. Pigwowej/Strachowskiego na Ołtaszynie budynku wielorodzinnego o kubaturze 13 245 metrów sześciennych. Trzy miesiące później ruszył z pracami na działkach nr 4/15 i 4/18 o łącznej powierzchni 2 952 mkw. Planuje je skończyć jeszcze w tym roku, a oddać inwestycję do użytku w I kwartale 2021 r. Sprzedaż rozpoczął w marcu. Ceny wynoszą 8 400-9 500 zł/mkw. Inwestor przygotował autorski projekt.
UM Wrocławia

Każda kondygnacja inna

Uno to budynek z czterema kondygnacjami nadziemnymi (w tym antresola) o zróżnicowanej funkcji. Powierzchnia użytkowa mieszkań i usług to w sumie około 2 300 mkw.
REKLAMA
Parter zajmuje siedem lokali biurowych (ok. 35 mkw.), dziewięć usługowych z witrynami, a także siedem mieszkalnych w zabudowie szeregowej, dwupoziomowych (ok. 65 mkw.) z ogródkami i trzema pokojami. Na pierwszym piętrze mieszczą się dwa biura i jedenaście mieszkań, a na drugim – kolejne jedenaście z antresolami. Deweloper zapewni wózkownię, komórki lokatorskie oraz 18 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 26 na zewnątrz. Wśród udogodnień wylicza m.in. pełną klimatyzację grv, duże okna trójszybowe, balkony ze szklanymi balustradami i wideodomofony.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nie tylko Uno

Tuż obok powstanie budynek o podobnie zróżnicowanej funkcji. Corpo pomieści lokale usługowe (do 150 mkw.), biura (do 95 mkw.) oraz apartamenty z antresolami (do 92 mkw.). Dostępne będzie także patio. Za inwestycję odpowiada Corp Development Sp. z o.o. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym miesiącu.
materiały inwestora

Komentarze (2)

Napisz komentarz
re-Anastazja(gość)
Chyba Pani żartuje....
Anastazja(gość)
Corpo najpiękniejszym funkcjonalnym budynkiem we Wrocławiu :) Ludzik na dachu jest mega. Gratulacje dla dewelopera Corp Development !!!
REKLAMA