Wieżowiec Andersia Tower w Poznaniu zyskał nowego najemcęMateriały prasowe

Wieżowiec Andersia Tower w Poznaniu zyskał nowego najemcę

Orzech
Orzech
REKLAMA

Do obiektu wprowadzi się firma rekrutacyjna Mondi Polska. Firma zajmie ok. 600 mkw. powierzchni na 16. piętrze. W transakcji najmu doradzała firma Savills. Mondi to firma z sektora zasobów ludzkich (HR) wywodząca się z rynku niemieckiego.

W Polsce działa od 2011 roku pomagając zarówno pracodawcom w znalezieniu pracowników jak i osobom poszukującym pracy w organizacji wyjazdu do Niemiec.

– Andersia Tower jest jedną z wizytówek Poznania i najbardziej rozpoznawalnych budynków wysokościowych w mieście. Wśród najemców obiektu znajduje się wiele międzynarodowych, dobrze znanym firm. W ubiegłym roku nieruchomość przeszła generalną modernizację części wspólnych oraz lobby recepcyjnego. Firma Mondi Polska doceniła również znakomitą lokalizację blisko Starego Browaru i Starego Rynku. Z piętra, które zajmie najemca rozpościera się ponadto zachwycający widok na centrum miasta – mówi Piotr Skuza, menedżer regionalny z poznańskiego oddziału Savills.

REKLAMA

– W 2021 roku Mondi Polska obchodziło jubileusz 10-lecia działalności. Ten wyjątkowy w historii firmy moment zainspirował nas do podjęcia szeregu odważnych i przełomowych działań, w tym do przeprowadzenia kompleksowego projektu rebrandingu oraz zmiany biura. Przestrzeń zapewniająca wyjątkowe możliwości aranżacyjne, doskonała lokalizacja oraz liczne udogodnienia w biurowcu to tylko wybrane czynniki, które sprawiły że zdecydowaliśmy się na najem powierzchni w Andersia Tower. Misją naszej firmy jest idealne partnerstwo ludzi i firm. Jestem przekonany, że Andersia Tower będzie doskonałym miejscem do kontynuowania jej realizacji w kolejnych latach – mówi Rafał Mroziewski, prezes zarządu Mondi Polska.

Andersia Tower to wielofunkcyjny kompleks położony w biznesowym centrum Poznania, przy Placu Andersa, o łącznej pow. najmu 35 tys. mkw., łączy on funkcje biurową (10 700 mkw.), hotelową (171 pokoi) oraz handlowo-usługową. Obiekt liczy 20 kondygnacji nadziemnych a jednym z ciekawych udogodnień dla najemców jest siłownia zlokalizowana na najwyższym piętrze. Do użytku oddany został w 2007 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA