Wkrótce otwarcie nowej galerii handlowej w WielkopolsceCW Retail

Wkrótce otwarcie nowej galerii handlowej w Wielkopolsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

Jeszcze w kwietniu w województwie wielkopolskim zostanie otworzona nowa galeria handlowa. Tym razem w liczącym blisko 60-tysięcy mieszkańców Lesznie.

Trwają ostatnie prace przed zaplanowanym na 26 kwietnia otwarciem Galerii Starówka w Lesznie. Wcześniej ruszył klub fitness Just Gym na piętrze galerii.

Obiekt powstał w miejscu dawnej fabryki słodyczy w rejonie ulic Królowej Jadwigi i Dąbrowskiego. Na 9 000 metrów kwadratowych zaplanowano 25 punktów handlowych. Wśród najemców galerii znajdą się m.in.: Half Price, Biedronka, Just Gym, CCC, Pepco, Rossman, Sinsay, Apart, Tabak, Świat Książki.

Jako pierwszy klientów przyjął Just GYM.

34. klub sieci fitness Just GYM

Nowe centrum fitness zajmuje powierzchnię ponad 1.500 metrów kwadratowych. Obiekt dzięki swej automatyzacji oferuje dostęp przez 24 godziny na dobę, także w niedziele i święta. Jest to jedyna siłownia o formule 24/7 w mieście.

REKLAMA

– Widzimy ogromny potencjał na nasz rozwój w miastach powiatowych, nie tylko w dużych aglomeracjach. Mieszkańcy średnich miast poszukują takiej samej jakości usług i ich dostępności, co rezydenci miast wojewódzkich. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Leszna docenią jakość naszego sprzętu oraz dużą przestrzeń treningową podzieloną na strefy, a także fakt, że mogą nas odwiedzać o każdej porze dnia i nocy. Nasze standardy w każdym obiekcie są takie same, najwyższe z możliwych. – mówi Paweł Ciszek, Prezes Zarządu Just GYM.

– Nasz lokal znajduje się w nowo powstałej galerii Starówka, która wpisała się w nasze potrzeby i zaoferowała nam odpowiednią powierzchnię oraz świetną lokalizację w samym centrum miasta. Mimo, że sama galeria nie jest jeszcze gotowa, klub Just GYM ruszył zgodnie z planem w dniu 17 kwietnia. Ten rok jest dla nas rokiem bardzo intensywnego rozwoju, otwarcie nowego obiektu w Lesznie jest już trzecim otwarciem w tym roku (zaraz po Lublinie i Lubinie), a już za tydzień 25 kwietnia otwieramy czwartą lokalizację w tym roku, tym razem w Tychach – dodaje Paweł Ciszek.

Materiały prasowe

Just GYM jest już 7 lat na rynku

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24 h / 7 / 365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA