Wrocław: 2M Apartments – Omega Buildings rusza z następną inwestycją na Maślicach źródło: materiały inwestora

Wrocław: 2M Apartments – Omega Buildings rusza z następną inwestycją na Maślicach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Deweloper ze Smolca stawia po raz kolejny na zachodnią część stolicy Dolnego Śląska. Buduje przy zbiegu ulic Maślickiej i Zawidowskiej osiedle pięciu budynków wielorodzinnych. Oferuje w nich niemal 60 mieszkań.
Omega Buildings Sp. z o.o. Sp. k. wprowadziła do sprzedaży następną inwestycję przy ul. Maślickiej na wrocławskich Maślicach. Ceny wynoszą 247 900-492 900 zł (5 069-6 827 zł/mkw.). Budowę rozpoczęła w ubiegłym kwartale. Planuje oddać lokale do użytku w IV kw. 2021 roku.
2M Apartments to osiedle pięciu dwupiętrowych budynków wielorodzinnych. Znajduje się w nich 58 mieszkań: 40 dwu-, (37,5-81,06 mkw.), 12 trzy- (52,82-72,55 mkw.) oraz 6 czteropokojowych (65,01-95,25 mkw.). Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki (7-56 mkw.), a na wyższych kondygnacjach balkony. Część lokali ma antresole (15-36 mkw.). Wnętrza są wysokie na 2,6-2,8 m.
Wizualizacje są dostępne w galerii.

Osiedli przybędzie

Mieszkańcy Maślic mogą spodziewać się kolejnych inwestycji mieszkaniowych w tej części miasta. W ubiegłym miesiącu informowaliśmy, że magistrat rozstrzygnął przetarg na sprzedaż nieruchomości w rejonie ulic Potokowej, Północnej i Ruczajowej. Zwycięzca, AWI Sp. z o.o. Sp. k., zaoferował ponad 5 mln zł netto, czyli przeszło dwa razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.
Za to w czerwcu donosiliśmy, że Develia S.A. sfinalizowała zakup terenu, na którym inwestycję planowała spółdzielnia mieszkaniowa. Deweloper zamierza zbudować ponad 80 mieszkań.

Komentarze (6)

Napisz komentarz
iwona(gość)
@
Zakapior
(gość)
Omega?? Proponuję poczytać opinie na temat tego dewelopera. Mieszkania na pewno nie zostaną oddane w terminie. Dodatkowo zwracam uwagę na jakoś wykonania. Budują niezgodnie z projektami a każda ich inwestycja wiąże się ze sporymi kłopotami. Zachęcam do zapoznania się z informacjami np na google.
Proponujemy poznać inwestycję i sprawdzić czy są opóźnienia na niej aż takie o jakich Pan pisze. My zakupiliśmy mieszkanie na tej inwestycji i nie mamy zastrzeżeń do jakości materiałów wykorzystywanych na budynku.
Monika(gość)
Kolejne inwestycje spowodują że Maślicznie bedą mueszkać tak gęsto, że tylko molo w Sopocie  w sezonie bedzie moglo konkurować w ilości ludzi/m2. Tu nie ma dróg wyjazdowych, jest jedna przepełniona szkoła, nie ma podwórek , parkingów, jest jedno boisko szkolne. Ludzie opanujcie sie. Tu powoli nie ma gdzie mieszkać. Betonowa pustynia i poniemiecka drogą doajazdową. Brukowaną!!!
Spójrzmy_obiektywnie(gość)
Opóźnienia w oddaniu niektórych etapów poprzedniej inwestycji Omegi na Maślicach nie wynikaly z winy dewelopera, a z powodu zmian zagospodarowania terenu. Swoje mieszkanie odebraliśmy zgodnie z harmonogramem. Wiadomo, są poprawki, ale który deweloper buduję w 100% bez niedociągnięć? Trzeba liczyć się z wyzwaniami w pierwszych miesiącach po odebraniu kluczy - jak wszędzie, czy to kupując od dewelopera czy budując własny dom.
Ja er(gość)
Ciekawe czy tez bedzie 1.5 roku opuznienia i sprawy sadowe z developerem za budowe budynku niezgodnie ze sztuka budowlana....
Zniesmaczona(gość)
Omega to najgorsze co może spotkać potencjalnych chętnych, wiem bo sama kupilam jedno z mieszkań. Opóźnienia w oddaniu w inwestycji, które przeciagnelo sie ponad rok. Jakość samego wykonania po pierwsze pozostawia wiele do życzenia, a po drugie tworza warunki niebezpieczne dla mieszkańców. Teraz oddali inwestycje zarządcy, poprawki gonia poprawki i dalej przeciągają sprawy swoich niedociągnięć delikatnie ujmując.
Zakapior(gość)
Omega?? Proponuję poczytać opinie na temat tego dewelopera. Mieszkania na pewno nie zostaną oddane w terminie. Dodatkowo zwracam uwagę na jakoś wykonania. Budują niezgodnie z projektami a każda ich inwestycja wiąże się ze sporymi kłopotami. Zachęcam do zapoznania się z informacjami np na google.

Najnowsze artykuły

LCube inwestuje pod Wrocławiem. Wybuduje Logistic Park Wrocław
Kolejny inwestor zdecydował się na ulokowanie swojego parku magazynowo-logistycznego w aglomeracji w...
Centrum Praskie Koneser w Warszawie zostanie sprzedane
Znajdujące się na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek, w samym centrum dzielnicy Stara Praga,...
Niemiecki koncern BSH rozszerza produkcję we Wrocławiu. Będą nowe miejsca pracy
Jeden z największych niemieckich koncernów zwiększy zatrudnienie w swojej fabryce w stolicy Dolnego...
Lidl otwiera kolejny sklep pod Wrocławiem
Lidl otwiera kolejny sklep w aglomeracji wrocławskiej. W czwartek, 5 sierpnia o godz. 6 otworzy swoj...
Rynek powierzchni biurowych w Warszawie w II kw. 2021 roku
Jak będą wyglądać biura, gdy skończy się pandemia? Na warszawskim rynku biur, po pięciu kwartałach k...
Średnia cena ofertowa mieszkań w Warszawie przekroczyła 12 tysięcy złotych
Na koniec czerwca 2021 roku po raz pierwszy w historii cena metra kwadratowego mieszkania pozostając...
Coraz bliżej rozbiórki kontrowersyjnego budynku Solpolu w centrum Wrocławia
Wykonano kolejny krok w celu rozbiórki kontrowersyjnego budynku Solpolu w samym centrum Wrocławia. 3...
Kraków nadal najatrakcyjniejszym i największym regionalnym rynkiem biurowym w Polsce
Według raportu "Office Occupier": Rynek biurowy w Krakowie” firmy doradczej Cresa, wolumen transakcj...
Nowy właściciel rozbuduje akademik przy ulicy Prusa. Zakupił też działkę pod nową inwestycję
Nuveen Real Estate i europejska spółka mieszkaniowa Value One, Eagle JVCo, kupiła od spółek zależnyc...
Dolny Śląsk: Ruszyła budowa I etapu wielkiej inwestycji w Sycowie [WIZUALIZACJE]
Wiodący deweloper powierzchni komercyjnych Hillwood rozpoczął budowę pierwszej hali w nowym projekci...