Wrocław: 2M Apartments – Omega Buildings rusza z następną inwestycją na Maślicach źródło: materiały inwestora

Wrocław: 2M Apartments – Omega Buildings rusza z następną inwestycją na Maślicach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Deweloper ze Smolca stawia po raz kolejny na zachodnią część stolicy Dolnego Śląska. Buduje przy zbiegu ulic Maślickiej i Zawidowskiej osiedle pięciu budynków wielorodzinnych. Oferuje w nich niemal 60 mieszkań.
Omega Buildings Sp. z o.o. Sp. k. wprowadziła do sprzedaży następną inwestycję przy ul. Maślickiej na wrocławskich Maślicach. Ceny wynoszą 247 900-492 900 zł (5 069-6 827 zł/mkw.). Budowę rozpoczęła w ubiegłym kwartale. Planuje oddać lokale do użytku w IV kw. 2021 roku.
2M Apartments to osiedle pięciu dwupiętrowych budynków wielorodzinnych. Znajduje się w nich 58 mieszkań: 40 dwu-, (37,5-81,06 mkw.), 12 trzy- (52,82-72,55 mkw.) oraz 6 czteropokojowych (65,01-95,25 mkw.). Do tych zlokalizowanych na parterze przynależą ogródki (7-56 mkw.), a na wyższych kondygnacjach balkony. Część lokali ma antresole (15-36 mkw.). Wnętrza są wysokie na 2,6-2,8 m.
Wizualizacje są dostępne w galerii.

Osiedli przybędzie

Mieszkańcy Maślic mogą spodziewać się kolejnych inwestycji mieszkaniowych w tej części miasta. W ubiegłym miesiącu informowaliśmy, że magistrat rozstrzygnął przetarg na sprzedaż nieruchomości w rejonie ulic Potokowej, Północnej i Ruczajowej. Zwycięzca, AWI Sp. z o.o. Sp. k., zaoferował ponad 5 mln zł netto, czyli przeszło dwa razy więcej niż wynosiła cena wywoławcza.
Za to w czerwcu donosiliśmy, że Develia S.A. sfinalizowała zakup terenu, na którym inwestycję planowała spółdzielnia mieszkaniowa. Deweloper zamierza zbudować ponad 80 mieszkań.

Komentarze (6)

Napisz komentarz
iwona(gość)
@
Zakapior
(gość)
Omega?? Proponuję poczytać opinie na temat tego dewelopera. Mieszkania na pewno nie zostaną oddane w terminie. Dodatkowo zwracam uwagę na jakoś wykonania. Budują niezgodnie z projektami a każda ich inwestycja wiąże się ze sporymi kłopotami. Zachęcam do zapoznania się z informacjami np na google.
Proponujemy poznać inwestycję i sprawdzić czy są opóźnienia na niej aż takie o jakich Pan pisze. My zakupiliśmy mieszkanie na tej inwestycji i nie mamy zastrzeżeń do jakości materiałów wykorzystywanych na budynku.
Monika(gość)
Kolejne inwestycje spowodują że Maślicznie bedą mueszkać tak gęsto, że tylko molo w Sopocie  w sezonie bedzie moglo konkurować w ilości ludzi/m2. Tu nie ma dróg wyjazdowych, jest jedna przepełniona szkoła, nie ma podwórek , parkingów, jest jedno boisko szkolne. Ludzie opanujcie sie. Tu powoli nie ma gdzie mieszkać. Betonowa pustynia i poniemiecka drogą doajazdową. Brukowaną!!!
Spójrzmy_obiektywnie(gość)
Opóźnienia w oddaniu niektórych etapów poprzedniej inwestycji Omegi na Maślicach nie wynikaly z winy dewelopera, a z powodu zmian zagospodarowania terenu. Swoje mieszkanie odebraliśmy zgodnie z harmonogramem. Wiadomo, są poprawki, ale który deweloper buduję w 100% bez niedociągnięć? Trzeba liczyć się z wyzwaniami w pierwszych miesiącach po odebraniu kluczy - jak wszędzie, czy to kupując od dewelopera czy budując własny dom.
Ja er(gość)
Ciekawe czy tez bedzie 1.5 roku opuznienia i sprawy sadowe z developerem za budowe budynku niezgodnie ze sztuka budowlana....
Zniesmaczona(gość)
Omega to najgorsze co może spotkać potencjalnych chętnych, wiem bo sama kupilam jedno z mieszkań. Opóźnienia w oddaniu w inwestycji, które przeciagnelo sie ponad rok. Jakość samego wykonania po pierwsze pozostawia wiele do życzenia, a po drugie tworza warunki niebezpieczne dla mieszkańców. Teraz oddali inwestycje zarządcy, poprawki gonia poprawki i dalej przeciągają sprawy swoich niedociągnięć delikatnie ujmując.
Zakapior(gość)
Omega?? Proponuję poczytać opinie na temat tego dewelopera. Mieszkania na pewno nie zostaną oddane w terminie. Dodatkowo zwracam uwagę na jakoś wykonania. Budują niezgodnie z projektami a każda ich inwestycja wiąże się ze sporymi kłopotami. Zachęcam do zapoznania się z informacjami np na google.

Najnowsze artykuły

Rusza drugi etap realizacji wielkiej inwestycji Panattoni pod Wrocławiem [ZDJĘCIA]
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z realizacją II etapu swojej na...
Warszawski Skyliner siedzibą Booksy
Międzynarodowa platforma rezerwacji wizyt dla branży health & beauty – Booksy, wynajęła 1,5 tys...
Jula otwiera w Bielanach Wrocławskich swój pierwszy outlet w Polsce
Szwedzka sieć multimarketów Jula wprowadza do Polski swój koncept outletów. Pierwszy z nich zostanie...
Trwają prace na budowie kolejnego etapu Ocean Office Park w Krakowie [FILM]
Cavatina Holding, największy polski deweloper biurowy, prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kom...
Cavatina rozpoczęła budowę 140-metrowej wieży w centrum Wrocławia [FILM + WIZUALIZACJE]
Największy projekt mixed-use we Wrocławiu wchodzi w kolejny etap realizacji. Deweloper rozpoczął wła...
Biurowiec Młyńska.6 w centrum Katowic dostał pozwolenie na użytkowanie
Biurowiec Młyńska.6 w centrum Katowic otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Jest to 8-piętrowy, kamera...
Kaufland głównym operatorem spożywczym w Nowym Forcie Wola w Warszawie
Mayland, deweloper i zarządca dużych obiektów handlowych w Polsce przyspiesza prace nad komercjaliza...
MPK Wrocław ogłosiło przetarg na zakup 11 autobusów elektrycznych
Stolica Dolnego Śląska inwestuje w zakup autobusów elektrycznych. MPK Wrocław ogłosiło przetarg na z...
Przedwojenna, secesyjna kamienica przy ulicy Zachodniej 76 odzyska swój dawny blask
Secesyjna, przedwojenna kamienica przy ul. Zachodniej odzyska dawny blask. W jej wnętrzach powstanie...
Wrocławska Fontanna Multimedialna została zamknięta. Przejdzie remont
Wrocławska Fontanna Multimedialna w poniedziałek 18 października zostanie zamknięta. W przerwie zimo...