ATAL Nowe Żerniki – nowoczesne osiedle w kameralnej dzielnicy Wrocławia

ATAL Nowe Żerniki – nowoczesne osiedle w kameralnej dzielnicy Wrocławia

Wrocław
REKLAMA
ATAL S.A., jeden z największych deweloperów w Polsce, rozpoczyna sprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji usytuowanej we Wrocławiu, nieopodal ulicy Kosmonautów – ATAL Nowe Żerniki. Cztery eleganckie, spójne architektonicznie obiekty staną się częścią powstającego tam osiedla modelowego – Nowe Żerniki. Będzie to zupełnie nowa dzielnica miasta, która zaoferuje nie tylko lokale mieszkaniowe i usługowe, ale również miejsca rekreacyjne, placówki oświaty, kultury i sztuki. W ofercie ATAL Nowe Żerniki znajduje się 109 lokali. Cena za mkw. wynosi 5300 złotych brutto za mkw.
ATAL Nowe Żerniki będzie to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z czterech budynków. Obiekty będą posiadały od 3 do 6 pięter i pomieszczą 109 lokali o szerokiej gamie metraży od 28,96 do 94,12 mkw. i zróżnicowanych układach od 1 do 4 pokoi. W inwestycji zaplanowano również funkcjonalne komórki lokatorskie oraz lokale usługowe, które ułatwią przyszłym lokatorom załatwienie codziennych spraw. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach zaplanowano garaż na poziomie parteru, który pomieści 138 samochodów.
Inwestycja ATAL Nowe Żerniki charakteryzować się będzie przemyślanym układem zabudowy i estetyką wykończenia. Minimalistyczne budynki wyróżnią się nowoczesnością na tle okolicznych zabudowań. Jednocześnie dzięki spójnej stylistyce i stonowanej kolorystyce wpiszą się w elegancki krajobraz tej części Wrocławia. Podczas projektowania uwzględniono zróżnicowane potrzeby przyszłych mieszkańców. Z myślą o najmłodszych lokatorach kompleksu powstanie nowoczesny plac zabaw, natomiast dorośli będą mogli odetchnąć z dala od miejskiego zgiełku wśród licznej zieleni. Na terenie ATAL Nowe Żerniki powstanie także 8 lokali usługowych, które ułatwią codzienne obowiązki. Obiekty będą posiadać windy i zostaną w pełni dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.
Wrocław jest miastem przyjaznym deweloperom. Lokalne władze rozumieją, że inwestorzy są dla miasta szansą na szybszy rozwój. Dlatego porównaniu do innych polskich aglomeracji urzędy działają tu sprawniej. Z tego powodu wierzymy w powodzenie projektu tej modelowej dzielnicy, przyjaznej przyszłym mieszkańcom. Jako jeden z liderów rynku przygotowaliśmy projekt, który uczyni okolicę jeszcze atrakcyjniejszą – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.
 
Atutem kompleksu ATAL Nowe Żerniki jest jego dogodna lokalizacja. Inwestycja jest usytuowana nieopodal ulicy Kosmonautów, w zielonej części Wrocławia. Prestiżowe położenie osiedla łączy w sobie bliskość terenów rekreacyjnych ze znakomitą infrastrukturą i komunikacją miejską. Tramwaje oraz autobusy odjeżdżające z przystanków w pobliżu ATAL Nowe Żerniki zapewnią wygodny dojazd do centrum i innych dzielnic miasta. Zaledwie 10 minut zajmuje dotarcie do dworca PKP Wrocław Mikołajów, a bliskość drogi A8, pozwoli na dogodny dojazd na trasę S8 oraz A4 w stronę Katowic.
REKLAMA
W aktualnej ofercie dewelopera we Wrocławiu znajduje się także monumentalna inwestycja zlokalizowana tuż nad brzegiem Odry – ATAL Towers. Mieszkania można również nabywać w obu etapach Starej Odry Residence oraz w nowoczesnym osiedlu Dmowskiego 19, które właśnie otrzymało pozwolenie na użytkowanie. W sprzedaży są także lokale w innych zakończonych projektach – Zielone Wojszyce, Osiedlu Mieszczańskim oraz Dyrekcyjna 33 w ścisłym centrum miasta. W aktualnej ofercie ATAL we Wrocławiu jest ponad 500 lokali.
Planowany termin oddania do użytkowania osiedla ATAL Nowe Żerniki to III kwartał 2017 r. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe Major Architekci.
Więcej informacji na www.atalzerniki.pl.

Nowe Żerniki

Osiedle Nowe Żerniki to przełomowa inwestycja zaplanowana z ogromnym rozmachem. Inspiracją dla jej powstania była wystawa WUWA 1929, która prezentowała pokrewne rozwiązania architektoniczne. Na przełomie lat 20. i 30. XX wieku powstało osiedle modelowe, zlokalizowane w pobliżu ulicy Zielonego Dębu we Wrocławiu. Sukces tego doświadczenia sprawił, że to właśnie we Wrocławiu zaplanowano kolejne tak prestiżowe przedsięwzięcie. Na terenie powstanie zróżnicowana, ale spójna zabudowa, która zagwarantuje nie tylko miejsca mieszkaniowe, ale również rozbudowaną infrastrukturę i dostęp do terenów rekreacyjnych.
W obrębie osiedla znajdą się: szkoła, przedszkole, żłobek, dom seniora, zespół boisk, place zabaw dla dzieci, liczne lokale usługowe, sklepy, miejsca do grillowania, osiedlowy bazarek, gabinet lekarza rodzinnego oraz dom kultury. Wszystkie wymienione udogodnienia będą ogólnodostępne dla mieszkańców. Dodatkowo, każda z części zabudowy będzie dysponowała prywatną przestrzenią do odpoczynku i zabawy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA