DODAJ

Wrocław: Centrum Handlowe Auchan Bielany w nowej odsłonie

Wrocław
Wrocław: Centrum Handlowe Auchan
Orzech
2019-02-13 15:45:56
Centrum Handlowe Auchan Bielany przeszło w ostatnich miesiącach zyskało odnowione, nowoczesne wnętrze z wygodnymi przestrzeniami dla klientów. Od stycznia 2019 roku odwiedzający galerię mogą korzystać m.in. z przestronnej strefy restauracyjnej i wypoczynkowej, przestrzeni co-workingowej oraz placu zabaw dla dzieci.

Prace remontowe, które trwały kilka miesięcy, objęły wejścia do obiektu, strefę restauracyjną, pasaż, toalety, pokój rodzica i dziecka oraz prowadzące do nich korytarze. W zmodernizowanych wnętrzach dominują jasne kolory z przewagą bieli, a elementy wystroju wnętrz i mała architektura są wykonane z naturalnego drewna. Po remoncie w Centrum Handlowym Auchan Bielany zainstalowano również nowe, energooszczędne oświetlenie. Dzięki zastosowanym materiałom wnętrze galerii jest bardziej jest przestronne i jasne. Spełnia także aktualne wymogi dotyczące energooszczędności obiektów.

Po przeprowadzonej modernizacji wnętrz klienci zyskali przestrzenie, w których mogą odpocząć w trakcie i po zakupach zjeść posiłek. Szczególnie wyróżnia się rozbudowana strefa restauracyjna z zupełnie nową aranżacją. Pojawiło się również kilka stref relaksu z wygodnymi meblami, które zachęcają do odpoczynku. W zmodernizowanej galerii znalazła się także strefa co-workingowa. 

Centrum Handlowe Auchan Bielany jest czwartym obiektem należącym do Ceetrus Polska, który w ostatnich miesiącach został zmodernizowany. W 2018 roku odnowione zostały Centra Handlowe Auchan w Bydgoszczy, Białymstoku przy ulicy Produkcyjnej oraz w Żorach.