I2 Development szykuje się do budowy kolejnych mieszkań na Nadodrzufot. alsen strasse 67

I2 Development szykuje się do budowy kolejnych mieszkań na Nadodrzu

Wrocław
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Wrocławski deweloper planuje dwie kolejne inwestycje na Nadodrzu – jedną przy ulicy Śrutowej, drugą – przy Kaszubskiej.
Pod koniec kwietnia i2 Development złożyło wniosek o pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego przy ulicy Śrutowej we Wrocławiu.
Inwestycja planowana jest na działkach nr 43/13, 43/15, 43/18, 44/18, 44/1, 48 i 49. Wcześniej, pod koniec marca, deweloper złożył wniosek o pozwolenie na rozbiórkę garaży stojących na działce nr 44/1.Nieruchomość pod nową inwestycję i2 Development wylicytowało w listopadzie 2015 roku na miejskim przetargu za 1 mln 324 tys. złotych.

Przypomnijmy, że przy ulicy Śrutowej ten deweloper zrealizował już dwie inne inwestycje apartamentowe: Golden House i Royal Apartments.


I2 ma w planach też kolejne przedsięwzięcie deweloperskie przy ulicy Kaszubskiej we Wrocławiu. Na początku kwietnia deweloper poinformował, że kupił nieruchomość na Nadodrzu za 1,375 mln złotych i planuje tam realizację inwestycji mieszkalno-usługowej.
REKLAMA
W nowym budynku ma powstać około 50 mieszkań, prace budowlane powinny ruszyć na przełomie III i IV kwartału 2017 roku. 
Nowy obiekt stanie w sąsiedztwie innych inwestycji i2 Development. Przypomnijmy, że ten deweloper postawił już jeden budynek wielorodzinny przy ulicy Kaszubskiej 9.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA