[Wrocław] Investmapa z myślą o projektantach i architektach

[Wrocław] Investmapa z myślą o projektantach i architektach

REKLAMA

Większość naszych dni wygląda podobnie. Najczęściej wstajemy wcześnie rano, jemy śniadanie i pijemy kawę, następnie, tkwiąc w porannym korku, zastanawiamy się nad tym, co mamy dziś do zrobienia w pracy i czy ze wszystkim zdążymy, tak aby nic nie zostało na następny dzień. Po spędzeniu ośmiu godzin wracamy do domu, jemy ciepły posiłek, a po południu odpoczywamy uprawiając sport lub spędzamy czas wolny z rodziną czy przyjaciółmi. A czy kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad tym, jak zmienia się rzeczywistość wokół nas? Czy były takie momenty, kiedy na terenach znajdujących się niedaleko naszego miejsca pracy jeszcze niedawno porośniętych dziką roślinnością wyrósł właśnie potężny biurowiec? Czy wielokrotnie nie zdarzało nam się, przechodząc obok odrestaurowanej niedawno kamienicy zastanawiać się, jak wyglądała przed remontem i jak to się stało, że przegapiliśmy moment, kiedy zmieniała się na naszych oczach? 

 

Portal investmap.pl wraz z forum dyskusyjnym powstał właśnie z myślą o osobach, które chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiadają „tak”. Celem portalu jest gromadzenie informacji o zmieniającej się wokół nas „rzeczywistości budowlanej”. Interesują nas remonty kamienic, dróg, mostów, budowa biurowców, mieszkań, domów, osiedli, galerii handlowych, hal produkcyjnych, wszelkiego typu infrastruktury społecznej itd. Nasze ambicje wciąż rosną i cały czas się rozwijamy. Na forum możemy znaleźć różnego rodzaju wiadomości na temat planowanych inwestycji na terenie Dolnego Śląska i całej Polski. Na tysiącach zdjęć i wizualizacji pieczołowicie gromadzonych przez naszych forumowiczów odnajdziemy setki obiektów budowlanych, które dopiero powstają lub zmieniają swoje oblicze. Łącznie w bazie mamy już kilka tysięcy inwestycji z terenu całego kraju, w tym duża część z terenu Dolnego Śląska.

 

To jednak nie wszystko, ponieważ forum powstało z myślą o wszystkich: zarówno fachowcach, początkujących wielbicielach szeroko rozumianego budownictwa, jak i osobach, które szukają jedynie informacji o zakończeniu remontu drogi znajdującej się w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Każdy ma możliwość wyrażenia swoich poglądów na temat tego co, powstaje wokół nas, a czego w codziennym zabieganiu nie widzimy, każdy może dodać zdjęcie obiektu sfotografowanego na przykład przy okazji służbowego wyjazdu. Dołączenie do społeczności jest proste i wymaga tylko kilku kliknięć. Zaufało nam między innymi kilkudziesięciu deweloperów, którzy zarejestrowali się w naszej bazie i czerpią z naszego portalu wiele informacji, a także dzielą się z innymi forumowiczami swoją wiedzą oraz komunikują ze swoimi obecnymi i przyszłymi klientami.

 

Każda dodana na forum inwestycja jest rzetelnie opisana, zawiera informacje o deweloperze, wykonawcy projektu i jest precyzyjnie zlokalizowana na mapie. W razie jakiejkolwiek pomyłki w lokalizacji inwestycji nasi moderatorzy szybko korygują błędy. Otrzymywaliśmy wiele głosów od naszych forumowiczów z pytaniami dlaczego nie ma informacji o projektantach? Przecież cały projekt inwestycji zanim zostanie wcielony w życie powstaje najpierw na biurkach architektów? Dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników i od dziś można już zamieszczać w inwestycjach informacje o projektantach. Mamy już pierwszego projektanta w naszej bazie, jest nim biuro KMA Kabarowski Misiura Architekci, autorzy projektu przebudowy i modernizacji domu jednorodzinnego we Wrocławiu przy ulicy Kossaka, czy kładki pieszo-rowerowej nad rzeką Ślęzą. Pojawiły się już pierwsze komentarze forumowiczów. Zachęcamy wszystkich projektantów i architektów do rejestrowania się na naszym forum, brania udziału w dyskusjach, a przede wszystkim dodawania wizualizacji i zdjęć. Zapraszamy do chwalenia się owocami waszej pracy.

mk, investmap.pl 

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA