W czym możemy pomóc na Głównym?

W czym możemy pomóc na Głównym?

Wrocław
REKLAMA

Gdzie znajdują się perony? Jak dostać się na parking podziemny? To tylko niektóre z pytań, na które odpowie podróżnym obsługa Nowego Biura Dworca.


Dziś (25.02.2013) na dworcu Wrocław Główny, otwarto drugie po Warszawie Centralnej tego rodzaju biuro na dworcu kolejowym w Polsce. Nowe Biuro Dworca zostało stworzone z myślą o podróżnych i ich komforcie oraz wygodzie. U pracowników biura będzie można dowiedzieć się co i gdzie na dworcu się znajduje oraz podzielić się swoimi uwagami, bądź pomysłami na temat funkcjonowania obiektu. Podróżni odwiedzający biuro otrzymają również folder z planem i krótką historią dworca.

REKLAMA


Nowe Biuro Dworca znajduje się w holu kasowym dworca Wrocław Główny pomiędzy kasami biletowymi a poczekalnią dla podróżnych. Jest czynne od poniedziałku do piątku, od 7 do 21. Z jego obsługą można skontaktować się e-mailowo wroclaw.glowny@pkp.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu (71) 717 21 07.


Nowe Biuro Dworca to element szerszego projektu, który ma na celu zmianę zarządzania obiektami dworcowymi, tak żeby były one przyjazne klientom i odpowiadały ich potrzebom.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA