Pasaż Grunwaldzki zadbał o komfort rodzin z dziećmi

Pasaż Grunwaldzki zadbał o komfort rodzin z dziećmi

Wrocław
REKLAMA
Bezpłatna wypożyczalnia wózków, specjalne pokoje dla rodziców i wygodne miejsca parkingowe to tylko jedne z wielu udogodnień, jakie Pasaż Grunwaldzki oferuje z myślą o odwiedzających z małymi dziećmi. Centrum zadbało również o bezpieczeństwo najmłodszych.
Wrocławski Pasaż Grunwaldzki to miejsce licznie odwiedzane przez rodziny z dziećmi w różnym wieku. Aby wspólne zakupy były komfortowe dla opiekunów i ich pociech, a przede wszystkim bezpieczne, centrum wprowadziło szereg udogodnień. – Jesteśmy świadomi, że zakupy z dziećmi bywają dla rodziców dużym wyzwaniem organizacyjnym. Nam zależało, aby zminimalizować wszelkie niedogodności, i w jak największym stopniu uprzyjemnić ten czas. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom rodzinne zakupy mogą być frajdą zarówno dla dzieci, jak i rodziców – przyznaje Agnieszka Lis, Manager ds. Marketingu CHR Pasaż Grunwaldzki. 
REKLAMA
Komfortowa komunikacjaNa rodziny z dziećmi odwiedzające Pasaż czekają specjalne miejsca parkingowe. Każde z nich jest charakterystycznie oznaczone i szersze od standardowych postojów, aby umożliwić dogodne wsiadanie i wysiadanie z auta. Dodatkowo, miejsca te znajdują się możliwie blisko wejścia do strefy handlowej, co zwiększa wygodę i bezpieczeństwo. Udogodnieniem jest też wypożyczalnia wózków dziecięcych. – Spacerówkę można bezpłatnie wypożyczyć na czas zakupów. Wystarczy zgłosić się do Punktu Informacji na poziomie „0”. W Punkcie wydawane są także kolorowe opaski na rękę. Należy wpisać na nich imię dziecka i numer telefonu rodzica lub opiekuna na wypadek ewentualnego zgubienia się malucha na terenie centrum – mówi Agnieszka Lis. Innymi udogodnieniami są przestronne windy, do których można wejść z wózkiem oraz wygodne pokoje z dostępem do łazienki, wyposażone w przewijak, kanapę i zabawki. Ze względów bezpieczeństwa pomieszczenia obsługuje widedomofon (wnętrze nie jest monitorowane). – Rodzinne przestrzenie zlokalizowane są na każdym piętrze (oprócz „-1”). Dzięki nim rodzic może w komfortowych warunkach przewinąć i nakarmić malucha – dodaje Manager ds. Marketingu CHR Pasaż Grunwaldzki. 
Z myślą o najmłodszychW części restauracyjnej Pasażu powstała także strefa food&play, miejsce wypełnione atrakcjami dla rodziców z dziećmi w różnym wieku. Przestrzeń wyposażona jest w wygodne kanapy, zabawki, puzzle oraz interaktywny monitor do gier. Na tym samym piętrze znajduje się także Kinderplaneta – przestronna bawialnia, w której najmłodsi spędzają czas pod opieką wykwalifikowanego personelu. – Projektując przestrzeń restauracyjną, chcieliśmy, aby była ona kompleksowa, także pod względem oferty dla dzieci. Dlatego karty takich restauracji, jak np. La Grotta czy Sphinx zawierają dania dla dzieci. Na terenie strefy dostępne są również krzesełka do karmienia dla najmłodszych. Zakupy możemy zatem połączyć z chwilą odpoczynku i wspólnym posiłkiem – dodaje Agnieszka Lis.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA