Japońska korporacja, dom maklerski, centrum medyczne. Są pierwsi najemcy biur w OVO źródło: mat. inwestora

Japońska korporacja, dom maklerski, centrum medyczne. Są pierwsi najemcy biur w OVO

Wrocław, FOTO
REKLAMA
Japońska korporacja – jedna z największych na świecie firm budowlanych, a także ekskluzywny dom maklerski i centrum medyczne wyspecjalizowane w badaniach prenatalnych. To najemcy biur w wielofunkcyjnym obiekcie OVO Wrocław. W ofercie zostało już tylko niecałe 20% powierzchni.
W kompleksie OVO Wrocław znajduje się blisko 4 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A+. To łącznie 28 jednostek na trzecim piętrze budynku. Obecnie najemców znalazło już 3100 mkw. powierzchni. 
Istotne znaczenie ma fakt, że nowoczesna przestrzeń w doskonałej lokalizacji, to na rynku rzadkość. Po drugie, prestiżowi najemcy działający już w naszym kompleksie, jak hotel sieci DoubleTree by Hilton czy Holmes Place, przyciągają kolejnych – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Kto wynajmuje biura w OVO Wrocław?

W futurystycznym kompleksie swoje biuro otwiera japońska korporacja Kajima, jedna z największych spółek budowlanych na świecie. Zajmie 200 mkw., a w biurze pracować będzie do 25 osób. 


Nowym najemcą został również ekskluzywny dom maklerski Michael/Ström, który zajmie 153 mkw.
Obecnie intensywnie rozwijamy naszą działalność w Polsce. Otwieramy biura w największych polskich metropoliach, a prestiżowy adres to jeden z elementów naszej strategii – mówi Piotr Bawolski z domu maklerskiego Michael/Ström, dyrektor oddziału wrocławskiego i sprzedaży na region Dolny Śląsk. 
W OVO Wrocław znajdzie się również Centrum Medyczne Ginemedica, specjalizujące się w badaniach prenatalnych. Na 140 mkw. znajdą się cztery gabinety lekarskie. 
REKLAMA
Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem USG i kadrą wysokiej klasy specjalistów. Zależało nam na tym, by z jakością naszych usług korespondowała wyjątkowa lokalizacja, w komfortowym obiekcie w centrum miasta, z eleganckim, oryginalnym designem – podkreśla dr Mateusz Tylko z Centrum Medycznego Ginemedica.


Nowymi najemcami są też Kancelaria Inlegis oraz Futuro Finance.
Biurami w OVO Wrocław interesują się też kancelarie prawne, firmy z branż usług kreatywnych, doradczych czy IT, a także biura projektowe i architektoniczne. 


Biura dla inwestorów

Biura w OVO Wrocław są również na sprzedaż, co jest rzadkością na rynku. Większość kupujących stanowią inwestorzy, którzy nabywają biura pod wynajem. 
Przekonują ich dobrze skomunikowana lokalizacja, możliwości elastycznej i komfortowej aranżacji biur, wysoka jakość usług dostępnych w naszym wielofunkcyjnym obiekcie. Wszystko to powoduje, że dla inwestorów posiadających środki to długofalowa i opłacalna inwestycja. Interesują się zwłaszcza ofertą powierzchni już skomercjalizowanych i z gwarantowaną stopą zwrotu, angażując się przy tym do minimum w obsługę inwestycji. Teraz jest ostatnia szansa, żeby kupić biuro w naszym kompleksie – dodaje Ewa Omasta, menadżer ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław.
Obecnie w ofercie OVO Wrocław pozostało niecałe 20% powierzchni biurowej (5 jednostek, łącznie 700 mkw.).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA