Konferencja ERIFID już w grudniu

Konferencja ERIFID już w grudniu

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Niecały miesiąc pozostał do rozpoczęcia trzeciej międzynarodowej Konferencji "European Research Infrastructures for Innovation and Development ERIFID 2011", organizowanej przez Wrocławskie Centrum Badań EIT+. Wydarzenie zaplanowano na 1-2 grudnia w siedzibie EIT+ na Praczach Odrzańskich.

Tegoroczna konferencja tematycznie skupiona będzie wokół zagadnień związanych z innowacyjnymi centrami badawczymi oraz regionalnymi klastrami technologii". Jej celem jest wymiana doświadczeń w zarządzaniu i modele działania dużych projektów badawczo-rozwojowych finansowanych przez Unię Europejską, a także prezentacja możliwości rozwoju nowych technologii i innowacji.

Prelegentami i uczestnikami konferencji będą przedstawiciele europejskich, krajowych i lokalnych władz, a także reprezentanci centrów naukowych i firm z Polski, Finlandii, Korei, Izraela czy USA. Szczegółowe informacje o konferencji ERIFID 2011, w tym agendę obrad i listę gości oraz panelistów, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej konferencji. Na stronie przygotowano też formularz rejestracyjny, dzięki któremu w szybki i wygodny sposób będą mogli Państwo zgłosić chęć udziału w konferencji.

Rejestracja na konferencję ERIFID 2011 trwa do 30 listopada br. Udział w konferencji jest bezpłatny.

REKLAMA
Autor: inf. prasowa, tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA