[Wrocław] Na wrocławskich Złotnikach powstaje nowe osiedle [ZDJĘCIA]

[Wrocław] Na wrocławskich Złotnikach powstaje nowe osiedle [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Wrocławski deweloper Budotex Sp. z o.o. rozpoczął budowę kolejnego osiedla mieszkaniowego w stolicy Dolnego Śląska. O inwestycji informowaliśmy na portalu Investmap.pl jako pierwsi, w lipcu 2016 roku. W zachodniej części Wrocławia, na wrocławskich Złotnikach, przy ulicy Opoczyńskiej trwa budowa nowego osiedla Hibiskus. 
Osiedle będzie się składało z zespołu sześciu trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych (oznaczonych symbolami: A, B, C , D, E , F) z podziemnymi garażami o łącznej kubaturze ponad 42,3 tys. m3. Lokale mieszkalne będą mieć od ok. 39 do 100 m kw. powierzchni. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon, antresolę lub taras z nawierzchnią trawiastą. Łącznie w sześciu kameralnych budynkach powstaną 102 mieszkania. Budynki zostaną wybudowane w drugiej linii zabudowy, a więc z dala od ruchliwej ulicy Kosmonautów.
Projekt architektoniczny osiedla wykonała mgr inż. Elżbieta Michałuszko. generalnym wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o.

Oficjalnie budowę osiedla rozpoczęto 23 stycznia 2017 roku. Zakończenie prac planowane jest na na 30 czerwca 2018 roku.

O deweloperze:

Budotex Sp. z o.o. to deweloper specjalizujący się w budownictwie mieszkaniowym. We Wrocławiu działa od ponad 20 lat. W tym czasie zrealizował ponad 50 inwestycji. Firma należy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu – grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm (ranking organizowany przez redakcję dziennika Puls Biznesu i wywiadownię gospodarczą Coface Intercredit Poland). Deweloper posiada również Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności przyznawany przez Izbę Gospodarczą we Wrocławiu za udział w programie Biała Lista. 

ZDJĘCIA z 7.03.2017 roku:

fot. Orzech
fot. Orzech
fot. Orzech
fot. Orzech

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA