Nowi najemcy biurowca Wrocław 101fot. investphoto.pl

Nowi najemcy biurowca Wrocław 101

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Firmy Solteq Poland oraz EcoMS Consulting to nowi najemcy biurowca Wrocław 101, położonego w samym centrum stolicy Dolnego Śląska. Swoje biuro otworzyła już także spółka TBSCG, która była pierwszym najemcą nowego budynku, którego inwestorem jest Crownway Investments. W procesie wynajmu powierzchni biurowych właściciela Wrocław 101 reprezentował Knight Frank.
EcoMS Consulting to firma specjalizująca się w doradztwie w zakresie wymagań prawnych, bezpieczeństwa i w ochronie środowiska. 
Firma softwarowa Solteq Poland zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie omni-commerce oraz doradztwem w obszarze digital marketingu.
REKLAMA
Spółka TBSCG zajmuje się dostarczaniem różnych usług IT dla biznesu, m.in. hostingiem, wsparciem technologicznym, zarządzaniem treścią czy hostingiem. 
Wrocław 101 dysponuje łącznie 5758 mkw. powierzchni użytkowej, przeznaczonej głównie na biura. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia PM Group Polska przy współpracy z RKD Architects, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma budowlana Warbud z Warszawy.
Właścicielem biurowca jest irlandzka spółka Crownway Investments, która realizuje komercyjne projekty deweloperskie w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA