Od 10 lipca można zwiedzać Stadion Miejski. Ale tylko grupowo

Od 10 lipca można zwiedzać Stadion Miejski. Ale tylko grupowo

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Spółka Wrocław 2012, zarządzająca Stadionem Miejskim wprowadziła możliwość zwiedzania piłkarskiej areny. Będzie to możliwe od 10 lipca. Ale dostaniemy się tam jedynie w większej grupie, tylko w dwa dni w tygodniu i po zapłaceniu kilkunastu złotych. Indywidualni turyści na stadion nie wejdą.

- Zobacz na własne oczy unikatowe miejsce spotkań, obiekt Mistrzostw Europy UEFA EURO2012TM, arenę, gdzie odbyły się m.in. historyczna walka bokserska XXI wieku - „Walka Klitschko - Adamek", koncert „SYMPHONICA George Michael The Orchestral Tour", pokazy ciężarówek „Monster Jam", międzynarodowe mecze piłkarskie oraz regularne rozgrywki klubu WKS Śląsk Wrocław - zachęca na swojej stronie internetowej spółka Wrocław 2012.

Jednak dopiero niżej znajdziemy adnotację, że nie ma możliwości zwiedzenia Stadionu Miejskiego indywidualnie. Wejdziemy tam tylko w większej grupie, jedynie w dwa dni w tygodniu i po uiszczeniu należnej opłaty.

Obiekt dostępny będzie dla zwiedzających w każdy wtorek i piątek o godzinie 9.00 i 11.00, wyłącznie dla grup zorganizowanych - minimum 15 osób. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wjazdu samochodów osobowych oraz autokarów (w przypadku większej grupy) na parking.

Cennik:

Grupy szkolne - 10 zł za osobę, opiekun gratis (na każde 15 osób)
Wycieczki zorganizowane - 12 zł za osobę, opiekun gratis (na każde 15 osób)

Parking dostępny odpłatnie:
samochody osobowe - 8 zł,
autokar - 20 zł

Zwiedzanie będzie możliwe po wcześniejszej rezerwacji pod adresem e-mail: zwiedzanie@2012.wroc.pl

REKLAMA
Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA