[Wrocław] Od poniedziałku zmienią się trasy dwóch autobusów MPK. Inaczej pojadą linie...

[Wrocław] Od poniedziałku zmienią się trasy dwóch autobusów MPK. Inaczej pojadą linie...

tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Zmiany czekają wrocławian podróżujących autobusami 116 i 130. Od poniedziałku 12 listopada obie linie pojadą inaczej. Autobus 116 będzie jeździł przez ulicę Berenta, z pominięciem przystanku "Kasprowicza", natomiast trasa linii 130 zostanie skrócona do pętli Polanowice. Pasażerów jadących do Krzyżanowic dowiezie, bez żadnych dopłat, linia 908.

Od poniedziałku dwie linie MPK zmienią swoje trasy. Inaczej pojedzie autobus 116.

- W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z przebudową sieci kanalizacyjnej w rejonie skrzyżowania ulicy Kasprowicza i Boya-Żeleńskiego, od 12 listopada zostanie wprowadzona zmiany trasy autobusów linii 116. Autobusy tej linii w obu kierunkach zostaną skierowane objazdem przez ulicę Berenta z pominięciem przystanku "Kasprowicza" przy skrzyżowaniu ulicy Boya-Żeleńskiego i Kasprowicza - informuje Julia Wach z magistratu.


Zmiany czekają też pasażerów podróżujących autobusem 130. To efekt rozpoczynającego się od poniedziałku remontu mostu Polanowickiego.

- Autobusy tej linii będą kursowały w skróconej relacji do pętli Polanowice. Obsługę komunikacyjną miejscowości Krzyżanowice zapewnią kursy autobusów linii 908, które będą kursowały z Dworca Nadodrze do Krzyżanowic od strony miejscowości Psary - tłumaczy Julia Wach.

Pasażerowie posiadający bilety okresowe na linię 130, będą mogli bez żadnych dopłat podróżować autobusami linii 908 na odcinku Krzyżanowice - Żmigrodzka/Kasprowicza - Krzyżanowice.

Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA