Pierwsze mieszkania w „Na Krzyckiej” już pod koniec roku

Pierwsze mieszkania w „Na Krzyckiej” już pod koniec roku

Wrocław
REKLAMA
Prace budowlane na terenie nowej inwestycji Archicomu „Na Krzyckiej” nabierają tempa. Pierwsi klienci mają otrzymać klucze do swoich mieszkań pod koniec tego roku, ale już teraz wiadomo, że zainteresowanie mieszkaniami u zbiegu ul. Przyjaźni i Krzyckiej jest ogromne.
Perfekcyjna lokalizacjaJest niewiele tak atrakcyjnych miejsc we Wrocławiu jak dynamicznie rozwijające się pogranicze Krzyków i Kleciny. Funkcjonalna i samowystarczalna dzielnica, zaprojektowana z myślą o wzniesieniu nowoczesnych budynków mieszkaniowych może dziś służyć za wzór do naśladowania dla podobnych przedsięwzięć na terenie całego miasta. Przy tym okolica nie straciła swego naturalnego charakteru i może pochwalić się obfitym udziałem terenów zielonych. Do walorów otoczenia ul. Krzyckiej i Przyjaźni należą także liczne punkty usługowe i handlowe, jak również położone w niewielkiej odległości przedszkola publiczne i prywatne, szkoła podstawowa oraz gimnazjum i liceum. Za atut może też uchodzić dobra komunikacja, bo w obrębie inwestycji funkcjonują aż cztery linie MPK – trzy autobusowe i jedna tramwajowa – które zapewniają wygodne połączenie zarówno z centrum, jak i z oddalonym o 3 km Węzłem Bielańskim.
W tak atrakcyjnej okolicy nie mogło zabraknąć miejsca dla lidera wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Archicom w 2014 r. zapowiedział dołożenie swojej cegiełki do rozwoju okolicy i ogłosił budowę „Na Krzyckiej”. Prace ruszyły w lutym 2015 r., a ich zakończenie prognozuje się na IV kwartał bieżącego roku. Deweloper określa swój projekt jako przeznaczony dla ludzi, którzy chcą żyć w sercu Krzyków i korzystać ze wszystkich powszechnie docenianych walorów tej dzielnicy.
Nowoczesne mieszkania w rozsądnej cenieNa klientów czekają dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchni od 37 do 81 metrów kwadratowych, każde wyposażone w balkon lub taras. Do dyspozycji przyszłych lokatorów zostaną ponadto oddane miejsca parkingowe pod ziemią oraz przed budynkiem.  Cena metra kwadratowego w „Na Krzyckiej” wynosi obecnie 6200 zł i od początku sprzedaży jest tym niższa, im wcześniej zdecydujemy się na zakup.
REKLAMA
Każde lokum zostało zaprojektowane tak, by w stu procentach wykorzystać swój potencjał. Zadbano o perfekcyjne doświetlenie, a także zastosowano nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które pozwolą na optymalizację kosztów użytkowania. Mowa tu między innymi o akustycznej dylatacji posadzek, która zapewni niską nośność dźwięku pomiędzy mieszkaniami, tak samo jak o wykorzystaniu bloczków silikatowych przy budowie ścian, odpowiadających za regulację temperatury i wilgotności powietrza wewnątrz budynku. Osiedle będzie ogrodzone i starannie oświetlone, a każde mieszkanie zostanie wyposażone w antywłamaniowe drzwi wejściowe.
Blisko natury„Na Krzyckiej” powstaje w sąsiedztwie starych, rozłożystych drzew. Projektanci zadbali o pozostawienie na terenie inwestycji jak największej liczby z nich. Warto też pamiętać, że zaledwie 200 metrów od budynku jest położony Park Kleciński oraz niezwykle urokliwe tereny spacerowe wzdłuż rzeki Ślęzy.
Uczciwe zasadyInwestycja „Na Krzyckiej” jest przeprowadzana przy użyciu rachunku zastrzeżonego ESCROW. Dzięki temu klienci mają pewność, że wpłacone przez nich środki zostaną przeznaczone bezpośrednio na realizację projektu. Bank kontroluje każdą wydaną przez inwestora złotówkę i zwalnia przechowywaną kwotę na konto firmy dopiero wtedy, gdy Archicom udokumentuje postępy prac przy inwestycji.
Z ofertą mieszkaniową Archicomu w budynku „Na Krzyckiej” można zapoznać się na stronie dewelopera oraz na portalu InvestMap.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA