Reserved w Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu

Reserved w Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu

Wrocław
DTZ
REKLAMA

21 września 2013 w nowej lokalizacji w Centrum Handlowym „Borek” we Wrocławiu otworzył się salon popularnej w Polsce marki odzieżowej Reserved. 

 

Salon Reserved zajmuje lokal o powierzchni 1282 m2 mkw. Oferta sklepu to przede wszystkim odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci a także buty, torebki i akcesoria.

 

Reserved, jedna z najbardziej popularnych w Polsce marek, należy do firmy LPP S.A., lidera wśród polskich firm odzieżowych, który od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do 10 europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Reserved jest marką dla tych wszystkich, którzy szukają odzieży stworzonej według światowych trendów za przystępną cenę. W ofercie jest kilka niezależnych linii dedykowanych kobietom i mężczyznom, zależnie od ich oczekiwań od ubrań, wynikających ze stylu życia i podejścia do mody.

REKLAMA

 

„Bardzo się cieszymy, że marka Reserved znajduje się na liście najemców Galerii Borek. Reserved w nowej lokalizacji ma dwa razy większą powierzchnię i tym samym oferta dla klientów będzie bogatsza. Obie marki LPP obecne w naszym centrum, zarówno Reserved jak i Mohito, oferują szeroki i przystępny cenowo asortyment, ubrania dobrej jakości o modnym, nowoczesnym wzornictwie. Zapraszamy Wrocławianki do sklepu Reserved” – mówi Małgorzata Sęk, Dyrektor Centrum Handlowego Borek, które zarządzane jest przez firmę DTZ.

 

O Centrum Borek

 

Centrum handlowe Borek działa od 1999 roku. Na powierzchni całkowitej 42 000 mkw. znajduje się obecnie 68 lokali i stoiska handlowe. Różnorodna i bogata oferta handlowa Centrum zgromadzona pod jednym dachem to moda damska, męska, dziecięca, obuwie i galanteria skórzana. To także sport, rekreacja i rozrywka, zdrowie i uroda, artykuły dla domu oraz usługi. Punkty gastronomiczne Centrum zapraszają wszystkich do spędzenia kilku chwil odpoczynku między zakupami, do spędzenia czasu z rodziną, z przyjaciółmi.Za najem odpowiada firma Balmain Asset Management, a za zarządzanie Centrum Handlowym Borek odpowiada firma DTZ Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA