Rok bezpiecznych inwestycji zorientowanych społecznie – podsumowanie 2014 r. Grupy Archicom

Rok bezpiecznych inwestycji zorientowanych społecznie – podsumowanie 2014 r. Grupy Archicom

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

518 sprzedanych mieszkań, bezpieczne finansowanie inwestycji, terminowe wykonawstwo oraz tak lubiane przez wrocławian rozwiązania społeczne kluczem do sukcesu na rynku mieszkaniowym we Wrocławiu.

 

2014 r. okazał się rekordowym rokiem jeśli chodzi o sprzedaż mieszkań zarówno we Wrocławiu, jak i w innych dużych miastach. Jednak na rynku jest coraz mniej liczących się podmiotów. Z prosperity skorzystali przede wszystkim sprawdzeni gracze rynkowi, którzy oferują dziś klientom coraz lepszej jakości układy mieszkań. Wzrasta również ilość inwestycji realizowanych pod rachunkiem ESCROW, co czyni rynek przyjaznym dla klientów.

 

To już trzeci rok z rzędu, kiedy Archicom sprzedał najwięcej mieszkań we Wrocławiu. Deweloper dotrzymał złożonych obietnic – wszystkie inwestycje zakończył w deklarowanym terminie. Do użytku przekazał ponad 450 mieszkań i uruchomił pięć inwestycji objętych bezpiecznym rachunkiem ESCROW. Firma jest stabilna kapitałowo i przygotowana na etap silnego rozwoju. Zarząd Grupy planuje konsekwentnie zwiększyć tempo w kolejnym roku oraz poszerzyć ofertę o kolejne inwestycje na terenie Wrocławia. Firma jako pierwsza postanowiła zainwestować w rozwijanie modelowego osiedla Nowe Żerniki. Do oferty trafiła też nowa inwestycja na Krzykach, a te już istniejące, w najchętniej wybieranych dzielnicach miasta, były z powodzeniem kontynuowane.

 

Koncepcje osiedli zorientowanych społecznie przyjmują się coraz lepiej na lokalnym rynku. Jako lider tych rozwiązań, Archicom udoskonalił wszystkie swoje wieloetapowe założenia urbanistyczne o nowe funkcje społeczne w ramach kolejnych etapów: Ogrody Hallera o jeszcze więcej terenów zielonych i fitness, Cztery Pory Roku o kolejne boisko. Olimpia Port zyskała przedszkole publiczne, pierwsze punkty usługowe i infrastrukturę nadrzeczną wraz ze ścieżką rowerową i promenadą. Słoneczne Stabłowice zakładają największą osiedlową bazę rekreacyjną w dzielnicy. Obok wiarygodności biznesowej i ponadstandardowej w atuty oferty na tle rynku, kluczem do efektów było konsekwentne rozwijanie relacji z mieszkańcami – obecnymi oraz potencjalnymi.

REKLAMA

 

W konsekwencji aktywnego rozwoju firmy postawiono na dobór nowych gruntów pod budownictwo mieszkaniowe. Dobierając kolejne tereny inwestor kierował się swoimi standardowymi wytycznymi – priorytetem jest dobra komunikacja, bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców oraz potencjał infrastruktury zapewniającej wygodę przyszłego użytkowania nieruchomości.

 

W 2014 r. Grupa Archicom po raz kolejny otrzymała Certyfikat Dewelopera za wiarygodność finansową, wysoką jakość obsługi i rzetelność inwestycyjną. Pięć z siedmiu aktualnie prowadzonych inwestycji zostało docenionych w konkursach branżowych oraz w plebiscytach z udziałem wrocławian.

 

Źródło: Grupa Archicom

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA