Selenza – kameralna inwestycja na Klecinie

Selenza – kameralna inwestycja na Klecinie

Wrocław
Meredith
REKLAMA

Selenza to nowa inwestycja powstająca na wrocławskim osiedlu Klecina. Myśl przewodnia to kameralne, bezpieczne osiedle wśród zieleni. Wszystko wskazuje, że te cechy będą doskonale oddawać charakter tego miejsca.

 

Trzy dwupiętrowe budynki to cała inwestycja. Niewiele, prawda? Jednak w tym zamknięto wszystko, co pozwoli mieszkańcom żyć wygodnie, czuć się tu przytulnie i znajomo, a w wolnej chwili odpocząć.

 

Inwestycja otwarta jest na pobliski Park Kleciński, dzięki czemu można spędzić swój czas korzystając z wszelkich dobrodziejstw zieleni wycieczki rowerowe, długie spacery, nowoczesny plac zabaw lub po prostu odpoczynek na ławce w parku. Jeśli jednak nie chce się oddalać od domu, doskonałym miejscem relaksu może być ogrodowy dziedziniec, a na nim ławki oraz kolejny plac zabaw dla najmłodszych.

 

REKLAMA

Dogodność tej lokalizacji to nie tylko bliskość terenów zielonych, ale także licznych sklepów, apteki, gastronomii czy przedszkola. Doskonałe połączenie z centrum i innymi rejonami Wrocławia zapewni pobliska pętla tramwajowa i linie autobusowe. Zaletą jest także dobre połączenie z największym skupiskiem hipermarketów – Bielany Wrocławskie oraz z autostradą A4 i Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

O kameralności inwestycji świadczy nie tylko jej okolica, ale jak już wcześniej wspomniany – jej charakter. W każdej klatce znajdzie się niewielka ilość mieszkań, a część osiedla jest ogrodzona i monitorowana. Na parterze każde mieszkanie posiadać będzie taras oraz ogród, a na wyższych kondygnacjach balkon, którego rozmiar jest proporcjonalny do przestrzeni mieszkania. Zadbano także o to, by do wnętrza padało jak najwięcej światła. Standardem będą garaże podziemne, miejsca parkingowe wokół budynku oraz rowerownie.

 

Osiedle Selenza może okazać się doskonałym miejscem nie tylko dla osób ceniących spokój, ale i dla tych, którzy żyjąc w centrum są już zmęczeni miejskim zgiełkiem. Aktualnie inwestycja jest w trakcie budowy.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA