Archicom znowu buduje się na Krzykach

Archicom znowu buduje się na Krzykach

Wrocław
these_eyes
these_eyes
REKLAMA
Wrocławskie Krzyki to niesamowicie atrakcyjna okolica. Wiedzą o tym bardzo dobrze inwestorzy jak i osoby zajmujące się rynkiem mieszkaniowym. Ze względu na dynamiczny rozwój tej części miasta, deweloper Archicom postanowił zlokalizować tutaj swoją czwartą inwestycję.

Archicom, który jest liderem wśród wrocławskich deweloperów, tym razem postanowił zlokalizować swoje kolejne osiedle na Klecinie. Selenza, bo tak nazywa się inwestycja, powstanie przy ulicy Kobierzyckiej. Co charakteryzuje to przyszłe osiedle?
Atrakcyjna, spokojna okolica, która jednocześnie zlokalizowana jest w sąsiedztwie mekki zakupowej Wrocławian – Bielan Wrocławskich. Deweloper gwarantuje przyszłym mieszkańcom spokojną okolicę z bezpośrednim dostępem do rzeki Ślęzy.
Projekt ma nawiązywać do pobliskiej architektury – klasycyzujących budynków z prostym detalem, a samo osiedle ma być częściowo ogrodzone i zaopatrzone w system monitoringu. W standardzie znajdą się także garaże podziemne, a także naziemne miejsca parkingowe umiejscowione wokół budynku. Dla poruszających się rowerami, deweloper zaplanował osiedlowe rowerownie.
REKLAMA
Selenza składać się będzie z trzech dwupiętrowych budynków, otwartych na pobliski park. Dzięki usytuowaniu inwestycji w dobrze rozwiniętej komunikacyjnie części miasta, przyszli mieszkańcy będą mieli tutaj dobre połączenia do centrum Wrocławia poprzez bezpośrednie linie MPK: 17, D, 107 oraz 133. Wokół osiedla zlokalizowane są różne usługi: sklepy, restauracje, pizzerie, apteki, przedszkole i poczta. Do najważniejszych z nich będzie można bez problemu dotrzeć na piechotę.
Jeżeli chodzi o wnętrza, tym zajęli się specjaliści z Archicom Studio, którzy zadbali o bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń. Układy mieszkań, proponowane przyszłym klientom, gwarantują łatwość aranżacji każdego z dostępnych pomieszczeń. Jednak deweloper daje także możliwość wprowadzenia indywidualnych sugestii i rozwiązań na etapie realizacji. Dzięki temu możemy swobodnie przystosować wybrane mieszkanie do swoich potrzeb.
Archicom jest tuż po dostaniu pozwolenia na budowę i niedługo ruszy ze swoją inwestycją. Więcej informacji na temat Selenzy pojawi się już wkrótce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA