Szwedzka SIGMA IT Consulting otworzyła swój wrocławski oddział

Szwedzka SIGMA IT Consulting otworzyła swój wrocławski oddział

Wrocław
REKLAMA
Kolejny inwestor z branży IT stawia na Wrocław. Szwedzka Sigma IT Consulting otworzyła właśnie swoje biuro w stolicy Dolnego Śląska. Zatrudni wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania i specjalistów z branży IT. Nowa biuro zajmie się realizacją zadań związanych z rozwojem oprogramowania i usług informatycznych dla obecnych klientów, a także nowych klientów w Szwecji, Polsce i innych krajach. 
Dyrektorem biura we Wrocławiu został Maciej Reutt. Centrum na początek zatrudni kilkadziesiąt osób, jednak wraz z rozwojem firmy na rynku i pozyskiwaniem kolejnych nowych klientów ma też rosnąć zatrudnienie we wrocławskim oddziale. Siedziba Sigma ITC Polska Sp. z o.o. (Sigma ITC Poland LLC) znajduje się przy ulicy Strzegomskiej 138 we Wrocławiu, w biurowcu Ultranet.
REKLAMA

O Sigma Consulting IT

Sigma jest grupą wiodących firm doradczych na rynku IT. Usługi są świadczone przez Sigma IT Consulting, Sigma Technology, Sigma Connectivity, Sigma Industry, Sigma Civil i Sigma Software. Grupa Sigma jest własnością Danir, prywatnej firmy inwestycyjnej należącej do rodziny Dan Olofsson.
Aktualnie cała grupa Sigma zatrudnia ponad 3000 pracowników w swoich centrach w Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii i w Polsce.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA