Wrocław doceniony przez liderów usług biznesowych

Wrocław doceniony przez liderów usług biznesowych

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Stolica Dolnego Ślaska zdobyła nagrodę ABSL Excellence Award, przyznawaną przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych. W ten sposób ABSL doceniło świetne wyniki Wrocławia w przyciąganiu inwestorów i współpracy z zagranicznymi firmami. Wśród wyróżnionych znalazł się też m.in. wicepremier Waldemar Pawlak.

ABSL to ta organizacja, która co roku wydaje raporty poświęcone sektorowi nowoczesnych usług biznesowych. Przypomnijmy, że z zgodnie z ostatnim z nich Wrocław wyrasta na polskiego lidera tego sektora. Mamy najszybsze tempo wzrostu zatrudnienia, najwięcej centrów badawczo-rozwojowych i świetną opinię inwestorów o współpracy z miastem.

Teraz te osiągnięcia znalazły odzwierciedlenie w przyznawanych po raz pierwszy nagrodach ABSL Excellence Award, które rozdano podczas dwudniowej konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Sopocie. Stolica Dolnego Śląska otrzymała wyróżnienie za doskonałe wyniki w przyciąganiu nowych inwestorów oraz we współpracy z inwestorami obecnymi już w mieście.


- Wrocław od lat przyciąga z sukcesami dziesiątki inwestorów z najwyższej półki rywalizując z innymi miastami w wyścigu o duże projekty. Jednym z kluczowym czynników przekonujących zarządy spółek do ulokowania swojej działalności w nowym miejscu są referencje od firm działających na lokalnym rynku. Stąd położyliśmy duży nacisk na wielopłaszczyznowe wsparcie wrocławskiego biznesu w ramach tzw. post investment care. Cieszymy się z docenienia starań Wrocławia i przyznania tej nagrody. Gratulujemy ABSL tak dynamicznego rozwoju – komentuje Ewa Kaucz z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

Nagrody ABSL są wręczane w uznaniu zasług dla wspierania sektora SSC/BPO oraz wyznaczania wysokich standardów współpracy pomiędzy lokalnymi władzami i biznesem. Oprócz Wrocławia nagrody otrzymali też m.in. Wicepremier Waldemar Pawlak.

REKLAMA
Autor: tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA