Żyj Dobrze! Nadchodzą kolejne targi Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Żyj Dobrze! Nadchodzą kolejne targi Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Targi "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" na stałe wpisały się w kulturalny kalendarz stolicy Dolnego Śląska. W tym roku wracają w nowej formie pod hasłem "ŻYJ DOBRZE!". W ostatni weekend maja pokażemy, jak połączyć ofertę miejską z ofertą mieszkaniową i tym, by żyło się komfortowo. Odwiedzający będą mogli porozmawiać z deweloperami, ekspertami z dziedziny wystroju wnętrz, poradzić się w sprawie kredytu hipotecznego czy wziąć udział w ciekawych wykładach i warsztatach. Specjalna strefa dla dzieci to miejsce, w którym najmłodsi ciekawie spędzą czas, podczas gdy rodzice będą szukać swojego idealnego M.
Takich targów jeszcze nie było. Więcej informacji o wydarzeniu "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" znaleźć można na stronie wroclaw.pzfd.pl/zyj-i-mieszkaj/.
Fajnie jak w Danii – z opowieści o relaksie, sposobie życia i przytulnym otoczeniu Duńczycy zrobili swoją markę handlową, którą jest zafascynowany cały świat. Wynika ona z prostej filozofii życia, która kryje się pod pojęciem hygge, czyli tworzeniem przyjemnego i przytulnego otoczenia wpływającego na nasze dobre samopoczucie. W myśl idei, która zawładnęła polskim społeczeństwem, promujemy ideę DOBREGO ŻYCIA we Wrocławiu. Czym ono się przejawia? Wygodą, dbałością o szczegóły, pięknem i świadomością. Zapraszamy na wydarzenie, podczas którego będzie można dowiedzieć się, jak połączyć życie i mieszkanie w stolicy Dolnego Śląska – 27 i 28 maja, Barbarze przy ulicy Świdnickiej 8.
Wrocław – miejsce do życia i mieszkaniaWrocław, jako miasto przyjazne swoim mieszkańcom, jest idealnym miejscem nie tylko do rozwoju zawodowego, ale przede wszystkim życia i mieszkania. Chcemy pomóc w odkryciu tej radości.
Tegorocznej edycji wydarzenia przyświeca idea budowania i wzmacniania lokalnych społeczności oraz poczucia tożsamości. Są one jednym z najważniejszych katalizatorów wrocławskiej aglomeracji.
Zobaczmy się w BarbarzePo wielu latach Barbara powróciła jako centrum informacji o programie Europejskiej Stolicy Kultury, ale przede wszystkim jako miejsce spotkań. W nowocześnie zaprojektowanym wnętrzu znajdziecie kawiarnię z menu opartym o produkty z regionu Dolnego Śląska, z kącikiem dla dzieci, miejscem otwartym także dla zwierząt. Barbara to również przestrzeń na działania kulturalne, od wystaw przez pokazy filmowe i spektakle, a także warsztaty i luźną wymianę myśli. 
To właśnie w Barbarze w ostatni weekend maja spotkamy się, by opowiedzieć, jak bogaty jest Wrocław w kontekście atrakcji kulturalnych, możliwości spędzania czasu wolnego, odpoczynku czy rozmaitych aktywności. Już 27-28 maja pokażemy, jak wiele dzieje się w poszczególnych miejscach Wrocławia i jak bardzo rozwijają się dzielnice miasta.
Weekend dla tych, którzy są ciekawi WrocławiaBogaty program, wedle którego głos zabiorą przedstawiciele instytucji kulturalnych, instytucje budujące tkankę miejską, doradcy z zakresu dekoracji i urządzania wnętrz, eksperci rynku kredytów hipotecznych i wiele innych, którzy biorą udział w rozwoju stolicy Dolnego Śląska, tworzony będzie pod hasłem tegorocznej edycji wydarzenia – "ŻYJ DOBRZE!". 
REKLAMA
Targi "Żyj i mieszkaj" tworzyć będzie pięć stref – Witaj, Koloru, Mieszkaj, Inspiracji i Zabaw. Strefa Witaj to zaproszenie gości do przestrzeni Barbary i wskazanie konkretnych stref. Tutaj również znajdzie się Plantspotting (punkt wymiany roślin) i Ładne (kiermasz sztuki używanej). 
Część Barbary, w której zwykle organizowane są briefingi, konferencje czy śniadania prasowe, tym razem zajmie Strefa Mieszkaj, w której deweloperzy zaproszą do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej, świeżej formie. Tworzymy mikro spotkania przy wspólnym stole, zwiedzający będą mieli okazję spotkać się z konkretnym deweloperem lub zostaną zaproszeni do rozmowy z inwestorem, który buduje w dzielnicy interesującej dla szukającego mieszkania. 
Strefa Inspiracji to wykłady, warsztaty, debaty – seria bardzo ciekawych zajęć, w czasie których będzie można dowiedzieć się więcej o urządzaniu wnętrz, designie, relacjach sąsiedzkich czy ważnych dla przyszłego kredytobiorcy hipotecznego kwestiach.
Aby uczestniczyć w zajęciach, konieczne będzie zapisanie się na konkretny temat poprzez profil "Budujemy Wrocław". Zajęcia prowadzone będą w sali mieszczącej 80 osób, na poziomie -1 Barbary. Zapisy wkrótce zostaną uruchomione.
Główny partner wydarzenia wprowadzi kupujących mieszkanie w świat funkcjonalnej i dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Warsztaty DIY, porady ekspertów i pokazy ciekawych rozwiązań, które można wprowadzić we własnym mieszkaniu – to wszystko w Strefie Koloru.
W osobnym pomieszczeniu znajdzie się Strefa Zabaw dla najmłodszych – zagwarantujemy wiele atrakcji z animatorem, podczas gdy rodzice będą wybierać idealne mieszkanie.
Podczas najbliższej edycji "Żyj i mieszkaj we Wrocławiu" swoją ofertę zaprezentują następujący deweloperzy, zrzeszeni w Oddziale Polskiego Związku Firm Deweloperskich: Archicom, Arkop, DOM.developer, Dom Development, Hajto Development Group, INKOM, LC Corp, Osiedle Malownicze, PROFIT Development, PCG, Rafin Developer, Salwirak, TEMAR Deweloper, Womak Holding, Vantage Development.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA