Wybrano wykonawców kompleksu biurowego Imagine w Łodzi

Wybrano wykonawców kompleksu biurowego Imagine w Łodzi

Orzech
Orzech
REKLAMA

Avestus Real Estate wybrał firmy odpowiedzialne za realizację inwestycji biurowej Imagine, powstającej u zbiegu ulic Piłsudskiego i Śmigłego-Rydza w Łodzi. Wykonawcą kompleksu biurowego będzie Eiffage Polska Budownictwo S.A., natomiast realizacją garażu naziemnego-wielopoziomowego zajmie się firma Goldbeck Sp. z o.o. Całość prac budowlanych, które rozpoczną się w drugiej połowie marca br., koordynował będzie zespół Avestus Real Estate.


Eiffage Polska Budownictwo S.A. wykona pełen zakres prac budowlanych związanych z realizacją budynków A i B kompleksu Imagine – od robót fundamentowych, przez konstrukcję budynków, prace instalacyjne, montaż elewacji, aż po prace wykończeniowe i zagospodarowanie terenu inwestycji. Przygotowaniem trzeciego budynku, wchodzącego w skład Imagine – naziemnego garażu, zajmie się firma Goldbeck Sp. z o.o., specjalizująca się w kompleksowym wykonawstwie wielopoziomowych parkingów. W ramach planowanej inwestycji powstanie nowoczesny kompleks biurowy, w którym znajdzie się 14 800 mkw. powierzchni biurowej, 2 400 mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz wspomniany naziemny garaż, oferujący 356 miejsc parkingowych i 49 podwójnych stojaków rowerowych.


Nowoczesny kompleks biurowy w standardzie technicznym klasy A składał się będzie z trzech budynków – dwa z nich (sześciokondygnacyjne) zaoferują łącznie 17 200 mkw. powierzchni komercyjnej, natomiast w trzecim znajdzie się garaż naziemny. Dużym atutem inwestycji jest jej lokalizacja na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co przekłada się na konkretne i atrakcyjne korzyści dla przedsiębiorców.


Prace budowlane w ramach inwestycji rozpoczną się w marcu br. Oddanie do użytku całego kompleksu zaplanowano natomiast na przełom II i III kwartału 2019 r.


Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA