[zachodniopomorskie] Osiedle Słoneczne Tarasy w Dziwnówku rozrasta sięźródło: Materiały inwestora

[zachodniopomorskie] Osiedle Słoneczne Tarasy w Dziwnówku rozrasta się

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Budnex rozpoczęła budowę kolejnego budynku na osiedlu Słoneczne Tarasy w Dziwnówku. Inwestycja położona jest zaledwie trzysta metrów od plaży, a w realizowanym etapie powstaną 52 lokale. Klucze do nowych nadmorskich apartamentów będzie można odebrać już na początku 2020 roku.
W ramach Słonecznych Tarasów powstaną łącznie cztery budynki z 209 apartamentami. Cała inwestycja stanowi część kompleksu Porta Mare, który firma Budnex realizuje w Dziwnówku. – Aktualnie trwają prace związane z wznoszeniem konstrukcji budynku. Do końca roku planujemy wylać strop nad częścią hali garażowej, a także rozpocząć budowę pierwszego piętra – mówi Marek Zentkowski, kierownik budowy – Oczywiście dni robią się coraz chłodniejsze więc na zaawansowanie planowanych prac mogą wpłynąć warunki atmosferyczne – dodaje. 
Realizowany budynek będzie miał 5 kondygnacji i 4 klatki. Powstaną w nich lokale o powierzchni od 27 do 60 mkw. Prócz tych najmniejszych będą dostępne apartamenty dwu- i trzypokojowe z pokojem dziennym połączonym z aneksem kuchennym. Poszukujący większych metraży mogą skorzystać z oferowanej przez firmę Budnex możliwości łączenia apartamentów w większe i zmian w ich aranżacji. Bez względu na metraż należy zaznaczyć, że do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony. W przypadku niektórych lokali będą nawet dwa. Ta prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu wyniesie od 3 do 13,4 mkw.
Warto też dodać, że w każdej klatce znajdzie się cichobieżna winda, która będzie obsługiwała również poziom hali garażowej. Prócz miejsc w hali garażowej klienci mają możliwość nabyć również prywatne garaże. Jak podkreśla deweloper na niezabudowanej części terenu znajdą się miejsca parkingowe dostępne dla mieszkańców jak i ich gości oraz mały plac zabaw. 
Zgodnie ze standardem wykończenia apartamenty będą oddawane w stanie deweloperskim, jednak na indywidualne życzenie klientów jest możliwość wykończenia lokalu pod klucz. 
Należy wspomnieć również o tym, że w bezpośrednim sąsiedztwie nowopowstającego budynku znajduje się niemalże już gotowy, wcześniejszy etap Słonecznych Tarasów. Znalazło się w nim zaledwie 40 lokali. Tutaj trwają już tylko prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku, tak by na początku przyszłego roku rozpocząć przekazywanie kluczy do gotowych apartamentów. W sumie w ramach tego projektu powstanie jeszcze tylko jeden etap inwestycji.
Klienci, którzy zdecydują się na przeznaczenie zakupionych apartamentów pod najem, mają możliwość podpisania umowy o kompleksowej opiece nad apartamentem i tym samym maksymalizację przychodów z najmu. W przypadku inwestycji dewelopera, istnieje bowiem wariant podpisania umowy ze spółka Porta Mare, która w imieniu klienta będzie zarządzała i opiekowała się powierzonym apartamentem.  
Dziwnówek to malownicza osada popularna wśród miłośników nadmorskiego wypoczynku, która położona jest pomiędzy wodami Morza Bałtyckiego i zalewu Wrzosowskiego. Dodatkowego uroku dodaje jej bliskie sąsiedztwo wyspy Wolin ze znajdującym się tam parkiem narodowym. Dzięki modernizacji układu drogowego i przebiegającej kilkanaście kilometrów od Dziwnówka drodze ekspresowej S3 łatwo się tu dostać z wielu zakątków Polski.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Warszawa: Na Ursynowie powstaje biurowiec PID [WIZUALIZACJE]
W Warszawie przy ul. Poleczki 32 na Ursynowie powstaje nowy czteropiętrowy budynek usługowo-biurowy...
W Zabrzu pojawi się kolejny nowy inwestor
Sprzedana została przedostatnia z działek na terenie podstrefy ekonomicznej w Zabrzu. Grunt o powier...
W podwrocławskiej Długołęce powstanie park handlowy [WIZUALIZACJE]
W podwrocławskiej Długołęce, kilka kilometrów od granic administracyjnych Wrocławia powstanie nowy p...
MLP Poznań West zostanie rozbudowany
MLP Group podpisało umowę z poznańską spółką W.P.I.P. na rozbudowę projektu MLP Poznań West w Dąbrów...
W podwrocławskiej Sobótce ma powstać Dolnośląski Kolarski Tor Szosowy [WIZUALIZACJE]
Pod Wrocławiem, w Sobótce ma powstać nowoczesny, duży szosowy tor kolarski. Ma to być jedyny taki ob...
Ruszyła rozbudowa Panattoni Park Wrocław VII
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, ruszył z kolejną inwestycją w aglomera...
Sprzedaż kolejnego etapu osiedla Next Ursus w Warszawie rozpoczęta
Do sprzedaży trafił właśnie nowy etap osiedla Next Ursus dewelopera Nexity Polska. Zlokalizowany jes...
Układanie płytek podłogowych – krok po kroku
Płytki ceramiczne to jeden z popularniejszych sposobów na wykończenie podłogi. Stosuje się je główni...
Odnowiona stacja kolejowa Kraków Bonarka obsługuje już podróżnych [ZDJĘCIA]
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły modernizację stacji kolejowej Kraków Bonarka. Od piątku (...
WSSE Invest-Park: Blisko 3000 nowych miejsc pracy oraz ponad 3,5 mld złotych nakładów inwestycyjnych
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna z najlepszym wynikiem od 2014 roku. W pierwszym półroczu 202...