DODAJ

Apartamenty Jana z Kolna w Zielonej Górze przyciągają jak magnes

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Apartamenty Jana z Kolna
Kajtman
2019-03-25 14:30:05
Wysoki standard, nowoczesny design oraz atrakcyjna lokalizacje – mieszkańcy Zielonej Góry pokochali osiedle Apartamenty Jana z Kolna. Projekt od EBF Developemnt to łącznie 188 lokali od 58 do 135 mkw. Aktualnie w ofercie dewelopera pozostało ostatnie 43 mieszkania. Finalizacja inwestycji planowana jest na koniec I kwartału 2021 roku.

Osiedle przy ulicy Jana z Kolna cieszy się sporym powodzeniem wśród mieszkańców Zielonej Góry. Atrakcyjna lokalizacja – zapewniająca szybki dostęp do serca miasta oraz bliskie sąsiedztwo placówek edukacyjnych, punktów handlowych i usługowych, przyczyniły się do sukcesu sprzedażowego. Dodatkowo do wszystkich lokali  przypisane są komórki lokatorskie (za które nie trzeba dodatkowo dopłacać) oraz cichobieżne windy dostępne z poziomu -1. Mieszkańcy osiedla mogą zakupić również otwarte miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. – Natomiast w ramach małej architektury powstaną drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie, plac zabaw oraz szczegółowo zaprojektowana zieleń, która stworzy wyjątkowe, przyjazne i komfortowe miejsce do zamieszkania – informuje Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development. Osiedle będzie również w pełni dostosowane do osób niepełnosprawnych. – To niezwykle istotne czynniki wpływające na finalną decyzję o zakupie mieszkania – dodaje Izabela Woźnica-Letka.

W ramach pierwszych dwóch budynków przy ulicy Jana z Kolna 12 powstanie łącznie 188 lokali. – Jednakże liczba chętnych na mieszkania w tej inwestycji od samego początku uruchomienia sprzedaży, przerosła nasze oczekiwania – mówi Izabela Woźnica-Letka. – Aktualnie w naszej ofercie pozostało ostatnie 43 mieszkania o powierzchni od 58 do 135 mkw. Wszystkie z przestronnymi balkonami lub prywatnymi tarasami na parterze. Deweloper oferuje swoim klientom mieszkania trzypokojowe z samodzielną kuchnią oraz czteropokojowe z antresolą. Wybrane lokale posiadają również ekspozycję na dwie strony świata. Planowany termin realizacji to koniec I kwartału 2021 roku. Warto nadmienić, że w najbliższym czasie EBF rozpocznie też budowę kolejnych 2 budynków na tym osiedlu.

Źródło: materiały prasowe