Następne mieszkania przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze czekają na klientów

Następne mieszkania przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze czekają na klientów

Zielona Góra
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Budnex przekazała klucze do 42 mieszkań w budynku D osiedla przy ul. Obywatelskiej w Zielonej Górze. Kolejne 98 powstaje w dwóch etapach po sąsiedzku. Pierwsze z nich będą gotowe już we wrześniu.
Inwestycja przy ul. Obywatelskiej zlokalizowana jest w zacisznej części Zielonej Góry, w niedużej odległości od obwodnicy miasta oraz wyjazdu na trasę ekspresową S3. W budynku, do którego deweloper przekazał klucze znalazły się 42 lokale o powierzchni od 39 do 73 mkw. Niemalże wszystkie są już sprzedane. – Osiedle przy ul. Obywatelskiej powstaje w pięciu etapach. Łącznie znajdą się tu 452 mieszkania. Ostatni budynek będzie gotowy pod koniec tego roku ale już 95 proc. mieszkań z całej inwestycji jest sprzedanych. Pozostały tylko te największe lokale – mówi Tomasz Narkun, kierownik Biura Sprzedaży Budnex w Zielonej Górze. Warto zaznaczyć, że do każdego z mieszkań w tej inwestycji przynależy balkon, a te największe mają blisko 18 mkw.
Obywatelska Etap D ma pięć pięter i składa się z dwóch klatek schodowych z cichymi windami obsługującymi również poziom hali garażowej. Na tej kondygnacji prócz miejsc postojowych inwestor przewidział również komórki lokatorskie oraz wózkownię i pomieszczenie na rowery. Warto również dodać, że w ramach tego etapu osiedla deweloper zrealizuje duży i nowoczesny plac zabaw, a otoczenie inwestycji stanowić będą nowe nasadzenia i liczna zieleń. 
REKLAMA
Warto też wspomnieć, że w sąsiedztwie inwestycji znajduje się szkoła i przedszkola, a duże markety spożywcze oddalone są od osiedla o kilka minut jazdy samochodem.  
Ogromną zaletą inwestycji przy ul. Obywatelskiej jest położenie osiedla w sąsiedztwie Doliny Gęśnika, która przechodzi obecnie rewitalizację. W ramach tego projektu powstanie miejski park z polanami piknikowymi, miejscami do plażowania czy zrobienia ogniska. Ponadto rewitalizacja uwzględnia również realizację siłowni na świeżym powietrzu  i ogrodzonego placu zabaw dla psów. Zasadzone zostaną także ogólnodostępne drzewa owocowe. Finalnie w Dolinie Gęśnika ma powstać również park linowy dla dzieci i dorosłych.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA