Global Point zainwestuje w gminie Kobierzyce

Global Point zainwestuje w gminie Kobierzyce

Aglomeracja Wrocławska
Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocławska firma Global Point posiada już swój zakład produkcyjny na terenie aglomeracji, w Pietrzykowicach przy ulicy Fabrycznej 20d (gmina Kąty Wrocławskie). Jest firmą o całkowicie polskim kapitale, o zasięgu ogólnoeuropejskim. W związku z rozwojem teraz planuje nową inwestycję produkcyjno-magazynową.
Na działkach nr: 2/131, 2/133, 2/135, 2/136, 2/138, 2/140, 2/141 i 2/143 w obrębie Biskupice Podgórne (gmina Kobierzyce) inwestor planuje budowę budynku biurowo-magazynowo-produkcyjnego.
REKLAMA
Global Point jest firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją akcesoriów malarskich, czyli wszystkiego co służy do malowania, a nie jest farbą. Swoją ofertę produktów kieruje zarówno do profesjonalistów jak i odbiorców DIY. Fabryka zajmuje się również produkcją różnego rodzaju uszczelek do okien i drzwi, folii stretch, mopów oraz moskitier.
Jest to kolejna nowa inwestycja produkcyjna na terenie gminy Kobierzyce. W trakcie oczekiwania na pozwolenie na budowę jest kilkanaście kolejnych inwestycji produkcyjnych, zarówno polskich jak i zagranicznych inwestorów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA