ALDI otwiera w Opolu 300. sklep w Polsce

ALDI otwiera w Opolu 300. sklep w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

W środę 6 grudnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy nowy sklep ALDI w Opolu. Placówka zlokalizowana przy ulicy Krapkowickiej 14J jest 300. sklepem sieci w Polsce i 10. w województwie opolskim. Z okazji tego wyjątkowego otwarcia ALDI zaplanowało dla swoich klientów liczne degustacje, promocje i konkursy z nagrodami.

Wśród atrakcji przygotowanych dla klientów nowo otwartego sklepu w Opolu znajdą się m.in. promocje -25% na odzież i obuwie. Odwiedzający sklep ALDI w Opolu będą mieli też okazję poznać topowe produkty marek własnych sieci dzięki degustacjom przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00.

Za okazaniem paragonu klienci będą mogli bezpłatnie posilić się również w food trucku przed sklepem w godzinach 8:00-19:00, gdzie będzie na nich czekać nie tylko gorąca herbata, kawa i coś słodkiego, ale także barszczyk i pasztecik.

Dodatkowo w dniu otwarcia każdy klient, który zrobi zakupy za 100 zł, będzie mógł wziąć udział w konkursie i zagrać o bon na zakupy o wartości 30 zł lub słodki upominek. Specjalna niespodzianka została przewidziana dla 300. klienta sklepu.

A ponieważ data otwarcia to jednocześnie Mikołajki, wśród atrakcji nie mogło zabraknąć też tych w świątecznym duchu. Przed sklepem na wszystkich klientów – a szczególnie tych najmłodszych – czekać będzie specjalny kącik, dzięki któremu odwiedzający będą mogli poczuć się niczym w wiosce Świętego Mikołaja. Dzieci i ich opiekunowie spotkają tutaj Śnieżynkę i Mikołaja, którzy dla swoich gości przygotowali oczywiście drobne upominki.

– Każde otwarcie nowego sklepu to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, które potwierdza, że obrany przez nas kierunek rozwoju przynosi efekty w praktyce. Z tej perspektywy otwarcie 300. sklepu jest dla nas pewnego rodzaju ukoronowaniem dotychczasowej działalności w Polsce. Warto bowiem podkreślić, że powód do świętowania jest dla nas tak naprawdę podwójny, ponieważ w tym roku ALDI obchodzi 15-lecie swojej obecności w Polsce. – mówi Marek Ostrówka, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce. – Od dwóch lat nasze sklepy znajdują się w każdym województwie, dzięki czemu codziennie możemy oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości, w możliwie najniższych cenach. Jesteśmy bardzo dumni, że to właśnie w Opolu zostanie otwarty 300. sklep ALDI, a my będziemy mogli celebrować ten przełomowy moment w naszym rozwoju wspólnie z mieszkańcami – dodaje.

REKLAMA

Sklep w Opolu został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1000 mkw.

Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Zdjęcie główne w artykule: zdjęcie ilustracyjne

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA