Amerykańska firma z branży IT otwiera nowe biuro we Wrocławiu

Amerykańska firma z branży IT otwiera nowe biuro we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA
SmartBear, innowacyjna spółka technologiczna odpowiadająca za stworzenie popularnych narzędzi takich jak Swagger, Cucumber, ReadyAPI, Zephyr, czy TestComplete, powiększa swoje biuro we Wrocławiu w celu dalszego rozwoju działalności w regionie. 
Należąca do SmartBear firma BitBar Services sp. z o.o. (zakupiona w zeszłym roku przez SmartBear) aktualnie prowadzi rekrutację programistów front-end, back-end i full stack Java, a także inżynierów wsparcia technicznego. W biurze pracę znajdzie 120 specjalistów. Nowe biuro mieści się w kompleksie Business Garden we Wrocławiu przy ulicy Legnickiej 48G
fot. Jakub Zazula
- Nasi inżynierowie we Wrocławiu odpowiadają za wprowadzenie do naszych produktów szeregu znakomitych innowacji. Specjaliści, którym zależy na pogłębieniu wiedzy, bezpośrednim udziale w procesie tworzenia produktu i rozwoju kariery, mają teraz świetną okazję, by dołączyć do niezwykle utalentowanego zespołu SmartBear. Chcemy, by wielki sukces, jaki odnieśliśmy dzięki dostępowi do utalentowanych kadr specjalistów we Wrocławiu, przyczynił się do dalszego rozwoju firmy - mówi Christian Wright, prezes w SmartBear.
fot. Jakub Zazula
REKLAMA
- SmartBear odnotowuje niezwykle dynamiczny wzrost w Europie w związku z przyspieszeniem projektów cyfryzacji w przedsiębiorstwach z uwagi na pandemię COVID-19 i idącym za nim wzrostem zapotrzebowania na wysokiej klasy narzędzia i standardy efektywności – podkreśla Roman Sorokiewicz, wiceprezes ds. inżynierii oprogramowania i dyrektor wrocławskiego oddziału SmartBear. 
- Wyróżniamy się w regionie jako firma produkująca narzędzia do tworzenia oprogramowania, w której panuje kultura otwartości i współpracy. Cieszymy się, że możemy dać szansę utalentowanym specjalistom na bezpośredni udział w tworzeniu przyszłego kształtu rozwiązań, z których korzysta przeszło 15 mln użytkowników końcowych - dodaje Sorokokiewicz.
fot. Jakub Zazula
SmartBear to założona w 2009 roku amerykańska prywatna firma informatyczna, która dostarcza narzędzia do monitorowania wydajności aplikacji, tworzenia i testowania oprogramowania oraz testowania i zarządzania API. Siedziba firmy znajduje się w Somerville w stanie Massachusetts w USA. Aktualnie zatrudnia ponad 650 osób.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA