Amerykańska sieć Popeyes otwiera we Wrocławiu pierwszą restaurację w Polsce

Amerykańska sieć Popeyes otwiera we Wrocławiu pierwszą restaurację w Polsce

Orzech
Orzech

Wielkie otwarcie pierwszej restauracji amerykańskiej sieci Popeyes w Polsce już w tym tygodniu. Na swój debiut w naszym kraju Amerykanie wybrali Wrocław. Otwarcie lokalu nastąpi w piątek 7 lipca o godzinie 11.00, we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim. Restauracja zaoferuje gościom darmowy poczęstunek i muzykę na żywo.

Takiej promocji jeszcze nie było – trzech szczęśliwców będzie delektować się Chicken Sandwich przez cały kolejny rok za darmo.

Roczny voucher na kultową kanapkę Chicken Sandwich, Mardi Gras w sercu Wrocławia, Brass Band w muzycznym tramwaju na ulicach miasta i w restauracji – tak Popeyes rozpoczyna podbój Polski.

REKLAMA