DODAJ

Amwin, partner strategiczny konferencji "Nowoczesne Hale, Budma 2012"

Przemysł / Września
Amwin, partner strategiczny konferencji
Amwin Sp. z o.o. Sp. k.
2011-10-14 11:56:17

25 stycznia w trakcie trwania Międzynarodowych targów Budownictwa BUDMA 2012 odbędzie się III Konferencja Nowoczesne Hale. Program sympozjum  wypełnią interesujące prezentację wiodących na polskim rynku firm związanych z budownictwem, w tym również firmy Amwin - partnera strategicznego konferencji.

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej.  Według organizatorów, na zeszłorocznych targach prezentowało się blisko 1500 wystawców, a ich stoiska odwiedziło około 62000 zwiedzających. Tematyka Budmy 2011 była skierowana do wszystkich osób biorących udział w procesie powstawania konstrukcji budowlanej i można było poznać  najlepsze rozwiązania dla wszystkich etapów konstrukcyjnych.Dwudziesta pierwsza edycja targów BUDMA odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2012, a tematem przewodnim będzie „Budownictwo przyszłości”. Nowa odsłona targów będzie się różnić od poprzednich edycji, ponieważ organizatorzy  za główny cel obrali odważne wprowadzanie do budownictwa nowatorskich rozwiązań oraz świadome i odpowiedzialne kształtowanie zdrowej i funkcjonalnej przestrzeni społecznej dostępnej wszystkim pokoleniom. Budma jest również ważnym miejscem wymiany branżowego know-how w ramach konferencji tematycznych oraz prezentacji. W drugim dniu targowym, a mianowicie 25. Stycznia  w Hotelu Mercure w Poznaniu odbędzie się kolejna- III Konferencja „Nowoczesne Hale”, na którą wstęp dla zainteresowanych jest bezpłatny. Tematyka spotkania związana będzie z  nowoczesnymi obiektami przemysłowymi, a osoby z branży budowlanej będą miały możliwość  swobodnej, niczym nieograniczonej wymianie poglądów i doświadczeń, zadawaniu pytań oraz przedmiotowej dyskusji. W trakcie zeszłorocznej konferencji udział około 180 osób z całego kraju, a program konferencji wypełniały prezentację wiodących na polskim rynku firm związanych z budownictwem.


 


Amwin- Projektant i wykonawca obiektów przemysłowych, dostawca hal wg Standardu Obiektów Przemysłowych Qamwin, będący partnerem strategicznym Konferencji „Nowoczesne Hale” 2012, będzie prelegentem w temacie: Obiekty przemysłowe- od technologii do oddania do użytkowania obiektu, czyli jak zrealizować oczekiwania Inwestora. W trakcie wystąpienie osoby reprezentujące spółkę, omówią przebieg procesu inwestycyjnego, począwszy do zebrania koncepcji, uzyskania pozwolenia na budowę, przygotowanie projektu budowlanego i wykonawczego, wykonanie instalacji aż do oddania obiektu do użytkowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy, prelgenci, będą mogli przedstawić zgromadzonym, jak należy właściwie przeprowadzić cały proces budowlany, by obiekt został w pełni zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami Inwestora. Wykład zostanie przedstawiony na studium przypadku  realizowanej w bieżącym roku inwestycji dla korporacji Wavin Metalplast w Buku, której celem było wybudowanie hali magazynowej wysokiego składowania, co w efekcie umożliwiło realizację  przyjętej strategii koncernu, polegającej na optymalizacji kosztów operacyjnych. W przypadku tej realizacji, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii składowania, możliwe było osiągnięcie maksymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej oraz sprawną obsługę zamówień wspieraną przez systemy klasy ERP, TMS, WMS oraz rozwiązania e- commerce. Poza wystąpieniem Amwin będzie można również odwiedzić na stoisku wystawienniczym, gdzie można będzie pogłębić wiedzę z zakresu projektowania i kompleksowego wykonania obiektów przemysłowych.


 


Amwin to dynamicznie rozwijająca się firma z wielopolski, która z powodzeniem zajmuje się projektowaniem i kompleksowym wykonaniem obiektów przemysłowych zgodnie ze standardem Obiektów Przemysłowych Qamwin  w unikalnym dla branży modelu biznesowym z szeregiem korzyści finansowych i jakościowych dla potencjalnych Inwestorów. Od początku istnienia spółki filozofią działania zespołu Amwin jest „Jakość  w każdym detalu” oraz specjalizacja w zakresie: hale magazynowe, hale produkcyjne, hale przemysłowe, centra handlowe, hale sportowe, biurowce, zaplecza socjalno-biurowe, hale z dostawą suwnic, a także regałów systemowych. Firma Amwin posiada unikalny model konkurowania na rynku poprzez elastyczną i praktyczną realizację oczekiwań Inwestora na etapie doradztwa i projektowania, powiązany z prowadzeniem zoptymalizowanej inwestycji i osiągania trwałości na lata oraz najwyższej estetyki jej wykonania. Zespół, który jest największą wartością firmy, składa się z konsultantów, projektantów oraz kierowników i inżynierów budowy oraz z wysoko wykwalifikowanych zespołów montażystów wyposażonych w najlepszy na rynku sprzęt umożliwiający sprawny i w najwyższej jakości montaż konstrukcji, ścian i dachu. Amwin zajmuje się kompleksowym wykonaniem obiektów przemysłowych od  uzyskania pozwolenia na reprezentowanie Inwestora, poprzez wykonanie wszystkich instalacji, dostawę i montaż konstrukcji, aż  po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Firma istnieje od 1995 roku i realizuje przedsięwzięcia w 30 osobowym zespole.  Właściciele- bracia Marek oraz Maciej Winter- konsekwentnie rozwijają firmę, inwestując  od samego początku w zespół i umiejętności dla osiągania wizerunku firmy godnej zaufania- takiej która prowadzi partnerskie rozmowy zmierzające do znajdowania najlepszych rozwiązań.


 


Kontakt ze strony projektanta i kompleksowego wykonawcy obiektów przemysłowych AMWIN:


Maciej Winter, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju,


maciej.winter@amwin.pl


www.amwin.pl


www.facebook.com/AmwinNowoczesneHale