DODAJ

Mirbud zbuduje INBAG w Lubaniu

Handel / Lubań
Mirbud zbuduje INBAG w
Kajtman
2016-04-25 16:20:20
INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych, działający przez spółkę Real Estate Inwestorbp poinformował o zawarciu współpracy z Mirbud S.A. na generalne wykonawstwo projektu handlowo-komunikacyjnego INBAG w Lubaniu, w woj. dolnośląskim. Inwestor otrzymał już decyzję o pozwoleniu na budowę i rozpoczyna prace na nieruchomości. Przewidywany termin otwarcia obiektu to czwarty kwartał 2016 roku.

INBAG to kompaktowy, dwukondygnacyjny projekt zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Dworcowej, z 17 lokalami ulokowanymi na ponad 4,5 tys. m2 powierzchni najmu. Wśród najemców znaleźli się już m.in.: salon CCC, Pepco, drogeria Hebe, Diverse, Martes Sport i księgarnia Matras. Trwa dalsza komercjalizacja obiektu.

INBAG to nie centrum handlowe oraz lokalne centrum komunikacyjne. Inwestycja powstała w miejscu dawnego dworca PKS. – „Od momentu zakupu nieruchomości wierzyliśmy w potencjał tego miejsca, a funkcja dworcowa wpisuje się w nasz projekt idealnie. Klienci, którzy przejeżdżają z okolicznych miejscowości będą mogli w jednym miejscu skorzystać z ciekawej oferty zakupowej. Mogą także dokonać zakupów w drodze powrotnej: po pracy, czy szkole – przed wyjazdem z Lubania. Mieszkańcom miasta ulokowanie INBAG w ścisłym centrum miasta oraz dostęp do parkingu pozwoli na wygodne zrealizowanie codziennych potrzeb zakupowych” – twierdzi Katarzyna Czajkowska, rzecznik INBAP.

Nad projektem obiektu czuwa biuro „Król – projektowanie architektoniczne” z Warszawy.