DODAJ

Paco Lorente w Galerii Twierdza Kłodzko

Handel / Kłodzko
Paco Lorente w Galerii
Kajtman
2015-03-10 14:38:41

Do grona najemców Galerii Twierdza w Kłodzku dołączy sklep polskiej marki z modą męską – Paco Lorente. Sklep marki Paco Lorente, o powierzchni 112 mkw., otworzy się w galerii handlowej, obok Apteki i salonu Butik.


 


Firma Pako Lorente istnieje na rynku polskim od 2006 r. Oferta marki to klasyczne garnitury, smokingi, marynarki z linii CLASSIC oraz cała gama odzieży CASUAL – na co dzień. Główne motto Pako Lorente to modna odzież w dobrej jakości oraz przystępnej cenie.


 


Podpisanie umowy z firmą Paco Lorente to kolejny przykład konsekwentnie realizowanej strategii dywersyfikacji oferty handlowej naszego Centrum i dopasowania jej do zmieniających się potrzeb rynku. Otwarcie salonu z odzieżą męską jest odpowiedzią na zmieniające się trendy i rosnące zapotrzebowanie na salony dedykowane stricte modzie męskiej. Zauważamy zdecydowany wzrost popytu na salony z odzieżą męską, dlatego jesteśmy pewni, że nowy sklep Paco Lorente szybko zyska swoich stałych klientów – mówi Leszek Mazurek, Dyrektor Galerii Twierdza Kłodzko.---


O Galerii Twierdza Kłodzko


Galeria Twierdza Kłodzko to kompleks handlowy o łącznej powierzchni najmu 22,200 mkw., który składa się z galerii handlowej oraz parku handlowego. W galerii mieści się supermarket Carrefour, market budowlany Leroy Merlin, ponad 60 sklepów znanych polskich i międzynarodowych marek oraz punkty usługowe. Foodcourt z szeroką ofertą gastronomiczną to miejsce rodzinnych obiadów i codziennych spotkań z przyjaciółmi. Wśród głównych najemców Galerii Twierdza Kłodzko znajdują się m.in.: Camaieu, CCC, Cropp, Deichmann, Douglas, Empik, House, Mohito, Monnari, Orsay, Reserved, Rossmann, Tally Weijl. W parku handlowym znajduje się m.in. kino 3D, dyskont spożywczy Biedronka oraz Media Expert. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z 1200 miejsc parkingowych.