DODAJ

TTS Poland, Grundfos, Ventus Engineering – liderzy biznesu w BCB Business Park

Biura / Gdańsk
TTS Poland, Grundfos, Ventus
Kajtman
2013-03-04 14:16:03

Do pierwszego budynku BCB Business Park wprowadzili się kolejni najemcy: TTS Poland, Grundfos oraz Ventus Engineering. Każdy z nich reprezentuje czołówkę liderów w swojej branży. 
 


TTS Poland jest globalną firmą działającą na rynku od ponad 40 lat. Firma ta projektuje, dostarcza, instaluje oraz serwisuje urządzenia dla przemysłu morskiego i offshore, będąc jednocześnie drugim największym światowym dostawcą w tym potężnym segmencie rynku.

Grupa TTS zatrudnia ponad tysiąc osób i posiada swoje oddziały w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce, na swoją siedzibę wybrała Gdańsk – BCB Business Park – optymalną lokalizację dla skutecznego zarządzania i rozwoju firmy.Kolejną firmą, która od niedawna gości w budynki B1 jest Grundfos, zajmujący się produkcją oraz sprzedażą pomp ciepłowniczych na terenie 55 krajów. Obecnie Grundfos posiada 50 % udziału w całym rynku, będąc największym na świecie producentem w swojej specjalizacji.Następna firma, to Ventus Engineering – spółka córka Green Energy Poland. Działa na rynku Odnawialnych Źródeł Energii, bazując na zdobytym doświadczeniu podczas realizacji różnorodnych projektów oraz wiedzy rynkowej, zajmie się realizowaniem inwestycji dotyczących budowy farm wiatrowych. Obsługuje zarówno krajowych jak i zagranicznych klientów.Wyżej wymienione firmy dołączyły do obecnych już w BCB Business Park najemców: Solution, Banqsoft, Solwit, P4B, IFSS Aluprof, Learnetic oraz Comex. W biurowcu działa również Pizza Bar & Restaurant BuonGiorno.Wybór BCB Business Park uzasadniony jest  nie tylko prestiżem lokalizacji, ale przede wszystkim doskonałą komunikacją z całym światem (lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, porty w Gdańsku i Gdyni), oraz Trójmiastem, bowiem do centrum Gdańska, Sopotu, czy Gdyni można dojechać w niecałe 20 minut.

Jak widać, wysoki standard inwestycji prowadzonej przez dewelopera, którym jest Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o., doceniły kolejne firmy działające na rynku światowym.